aggrzejniki logo
22 397 43 92

INFOLINIA 9-18

grzejniki dekoracyjne (464)
Grzejniki dekoracyjne

0 - 20 z 464 produktów

Aranżacja własnego domu czy też mieszkania może dać sporo satysfakcji każdemu użytkownikowi. Obejmuje ona dobór odpowiedniej kolorystyki ścian, wybór żyrandoli do poszczególnych pomieszczeń, decyzja jakie płytki zostaną położone w łazience i jaki rodzaj drewna będzie bardziej pasował do salonu. Szereg dylematów, które finalnie decydują o tym, w jakim stopniu przestrzeń do życia będzie dla nas przyjazna. W tym miejscu warto jeszcze zwrócić uwagę na tak ważną kwestię, jaką jest ogrzewanie i dobór odpowiednich urządzeń grzewczych. Można powiedzieć, że do przeszłości odchodzą powoli czasy, gdy do wyboru mieliśmy sprecyzowane modele do konkretnych pomieszczeń. Aktualnie klienci wymusili na producentach i projektantach zmianę polegającą na tym, że grzejnik dekoracyjny jest równie wydajny, co kaloryfer służący do ogrzania konkretnego pomieszczenia np. kuchni.

Poradniki o charakterze budowalnym zalecają, aby w konkretnych pomieszczeniach temperatura była zróżnicowana. Dlatego też przyjęto następujące wartości: sypialnia i przedpokój 16-18 °C, kuchnia 18-20 °C, jadalnia i salon 20-22 °C, łazienka 24°C. Żeby stało się to możliwe, naturalną koleją rzeczy jest zaopatrzenie się w wydajne kaloryfery. Co ciekawe, decydując się na grzejniki dekoracyjne, nie rezygnujemy z ich wysokiej mocy grzewczej. W naszej szerokiej ofercie każda zainteresowana osoba znajdzie propozycję, która z jednej strony zapewnia przyjazne ciepło w pomieszczeniu, a z drugiej charakteryzuje się niebanalnym wzornictwem i cieszy oko każdego dnia.

Warto zwrócić szczególną uwagę na model Jaga Moon, którego stylistyka przypomina ściśle połączone ze sobą formy roślinne. Wyprodukowany z mineralnego kompozytu, który w połączeniu z unikalną technologią emituje ciepło zbliżone do tradycyjnego pieca kaflowego. Design grzejnika docenią w szczególności miłośnicy sztuki użytkowej i propagatorzy niebanalnych kształtów.

Ciekawym wzornictwem może pochwalić się również model Radox Serpentine, który swoim kształtem przywodzi na myśl popularną w dawnych latach grę na telefony komórkowe – wąż. Wijące się kwadratowe profile kaloryfera to fantazja i minimalizm w czystej postaci. Wykonany ze stali nierdzewnej gwarantuje długą żywotność na lata.

Decydując się na zakup konkretnego grzejnika, warto wziąć pod uwagę tak ważne elementy jak: powierzchnia przestrzeni do ogrzania, ilość i wielkość posiadanych przeszkleń, przeznaczenie danego pomieszczenia, typ budynku i to czy jest w sposób właściwy ocieplony. Dobrym rozwiązaniem przed dokonaniem ostatecznej decyzji jest skorzystanie z porady specjalisty od systemów grzewczych. Dzięki temu nasze pomieszczenia będą ogrzane w sposób właściwy, a aranżacja wnętrz zyska na estetyce.

W naszym szerokim katalogu grzejników dekoracyjnych można znaleźć tak uznane marki na rynku artykułów grzewczych jak: Radox Design, Jaga, Antrax, AG Grzejniki Design, Brem, Irsap czy Ridea. Wszyscy producenci korzystając ze swojego wieloletniego doświadczenia stworzyli urządzenia wysokiej klasy, charakteryzujące się nieprzeciętnym wzornictwem i trwałością w użytkowaniu przez lata.

Grzejniki dekoracyjne BydgoszczGrzejniki dekoracyjne GdańskGrzejniki dekoracyjne Katowice | Grzejniki dekoracyjne Kraków | Grzejniki dekoracyjne ŁódźGrzejniki dekoracyjne LublinGrzejniki dekoracyjne Poznań | Grzejniki dekoracyjne SzczecinGrzejniki dekoracyjne WarszawaGrzejniki dekoracyjne Wrocław

NAJWIĘKSZY WYBÓR GRZEJNIKÓW DEKORACYJNYCH W POLSCE

Obserwuj nas