aggrzejniki logo
22 397 43 92

INFOLINIA 9-18

panelowe (17)
category_banner

0 - 17 z 17 produktów

Grzejniki panelowe

Dekoracyjne grzejniki panelowe

Robiąc remont lub urządzając mieszkanie od podstaw, na liście koniecznych do podjęcia decyzji z pewnością znajdzie się wybór urządzeń grzewczych. Czynnikiem, który nie ułatwi tego zadania, będzie ogromny wybór grzejników do łazienki, jak i innych pomieszczeń. Świetną alternatywą wobec tradycyjnych kaloryferów będą nowoczesne grzejniki panelowe, które zaliczane są do kategorii grzejników dekoracyjnych.

W naszej ofercie dostępne są najrozmaitsze grzejniki panelowe, dostępne w różnych wariantach stylistycznych i kolorystycznych. Cechą wspólną jest unikatowa budowa tego rodzaju produktów, przekładająca się na tak atrakcyjny design. Wewnętrzna część grzejników panelowych skonstruowana jest ze zgrzanych płyt stalowych z przepływem dla wody grzewczej. Zewnętrzna powłoka wykończona jest jednolitymi kolorami lub ozdobami. Przedstawiane grzejniki dekoracyjne panelowe występują w wersji o orientacji pionowej (wariant najbardziej popularny), jak i poziomej.

Najważniejsze zalety grzejników panelowych – dlaczego warto się na nie zdecydować?

Dekoracyjne kaloryfery panelowe będą doskonałym wyborem dla osób, które szukają grzejników nowoczesnych i unikalnych, ale nie pretensjonalnych. Już sama forma tych produktów sprawia, że będą one cieszyły domowników, jak i wzbudzały zainteresowanie gości. Kaloryfer z lustrem, z półką, z wybrzuszeniami lub niesymetrycznymi wzorami to wiele różnych alternatyw względem klasycznych, kompletnie niewyróżniających się grzejników.

Nasze grzejniki dostępne są w wielu różnych gabarytach, ale łączy je jedno – duża oszczędność energetyczna. Bez względu na to, czy wybierze się atrakcyjny grzejnik łazienkowy z lustrem Design Simetria, czy może nowoczesny AG Moderno, każdy nabywca jest zabezpieczony aż 10-letnią gwarancją! Doskonale bowiem wiemy, jak wyjątkowo niezawodne są nasze produkty. Oprócz bezawaryjności płaska struktura proponowanych grzejników przekłada się na olbrzymią wygodę użytkowania i czyszczenia. Na tego typu kaloryfer osadza się także znacznie mniej kurzu i pozostałych nieczystości.

Fenomenalna aranżacja przestrzeni za pomocą grzejników panelowych

Dekoracyjne grzejniki pozwalają na optyczne poszerzenie pomieszczenia lub nadanie mu specyficznego klimatu. Futurystyczne wzory i kształty naszych grzejników panelowych pozwalają na uzyskanie wielu interesujących efektów. Decydując się na zakup artystycznego kaloryfera pokroju Design Wave lub Irsap Piano, można zwiększyć atrakcyjność każdego pomieszczenia (modele te świetnie będą pasowały m.in. do stylu nowojorskiego, nowoczesnego i eklektycznego).

W zależności od indywidualnych preferencji dobrać można dekoracyjny grzejnik panelowy o pożądanych wymiarach. Dostępne szerokości najczęściej oscylują już od kilkunastu centymetrów w przypadku kaloryferów pionowych do aż stu centymetrów. Z kolei grubość grzejnika może zaczynać się od 5 cm! Już teraz sprawdź nasz bogaty asortyment panelowych grzejników dekoracyjnych i wybierz ten, który spodoba Ci się najbardziej.