aggrzejniki logo
22 397 43 92

INFOLINIA 9-18

grzejniki dekoracyjne polokragle narozne (13)
category_banner

0 - 13 z 13 produktów

Grzejniki dekoracyjne półokrągłe narożne

Aranżacja wnętrz to bez wątpienia zajęcie, które daje sporo satysfakcji z podejmowanych działań. Odpowiedni kolor ścian, ciekawe kompozycje ścienne, styl zestawów meblowych czy dobór odpowiedniej roślinności. Oprócz tego jest jeszcze jeden aspekt urządzania wnętrz, który decyduje o komforcie użytkowania. Jest to sprawa ogrzewania i wyzwanie, jakim jest bez wątpienia efektywne zorganizowanie przestrzeni. Bardzo często może pojawić się wątpliwość jak w sposób optymalny wykorzystać kąty pomieszczeń. Ciekawym rozwiązaniem są w tym przypadku półokrągłe grzejniki narożne.

Poradniki o tematyce budowlanej i dekoracyjnej zalecają, aby temperatura w poszczególnych pomieszczeniach wynosiła odpowiednio: sypialnia i przedpokój 16-18 °C, kuchnia 18-20 °C, jadalnia i salon 20-22 °C, łazienka 24 °C. Żeby było to możliwe, koniecznością staje się zakup sprawdzonego a przede wszystkim wydajnego pod kątem przekazywanego ciepła grzejnika. W naszej szerokiej ofercie znaleźć można szereg interesujących propozycji kaloryferów o charakterze narożnym.

Do najważniejszych zalet tego typu kaloryferów zaliczymy przede wszystkim możliwość montażu w miejscach narożnych i efektywne wykorzystanie posiadanej przestrzeni. Idealnym tego przykładem jest model Betty od producenta AG Grzejniki Design. Jego moc grzewcza wynosi 920 W, co spokojnie wystarcza na ogrzanie nawet przestrzeni o dużej objętości. Wyprodukowany z wysokiej jakości materiałów, gwarantuje długą żywotność i spokojne użytkowanie przez wiele lat. Dodatkowo jego design docenią w szczególności osoby ceniące nowoczesne wzornictwo. Oprócz tego charakteryzuje się wysoką wydajnością pod względem cieplnym i niskim zużyciem energetycznym (występuje duża oszczędność wody).

Oprócz swojej oczywistej funkcjonalności prezentowane grzejniki wyróżnia stylowy design. Każdy projekt to owoc pracy znanych projektantów, którym przyświecał cel stworzenia artykułu z jednej strony użytkowego, a z drugiej przyjemnego i eleganckiego w odbiorze wizualnym. Montaż grzejnika narożnego sprawia, że posiadana przestrzeń wykorzystywana jest w sposób maksymalny, a całe wnętrze zyskuje mocno indywidualny styl.

Podejmując decyzję o zakupie systemu grzewczego warto wcześniej skonsultować się z fachowcem, który posiada specjalistyczną wiedzę z zakresu urządzeń grzewczych i przekazywania ciepła. Udzielenie stosownych wskazówek bez wątpienia ułatwi nam dokonanie właściwej decyzji o zakupie grzejnika. Może się, bowiem okazać, że model, który sobie wcześniej upatrzyliśmy, nie będzie wystarczający do ogrzania konkretnego pomieszczenia lub odwrotnie bez potrzeby zainwestujemy w sprzęt, który swoimi możliwościami przekracza nasze wymagania.

W dostępnym katalogu propozycji znaleźć można produkty od tak znanych marek, jak: AG Grzejniki Design, Terma Technologie, Jaga czy Vasco. Wszyscy producenci wsłuchując się w potrzeby użytkowników stworzyli artykuły charakteryzujące się wysoką jakością użytych materiałów i wydłużoną żywotnością produktu. Grzejniki są łatwe w konserwacji, a swobodny dostęp do poszczególnych elementów ułatwia zachowanie czystości.