aggrzejniki logo
22 397 43 92

INFOLINIA 9-18

k8 (11)
K8

0 - 11 z 11 produktów

K8 Radiatori – włoski design, uniwersalne piękno

Od 1962 roku firma K8 produkuje i sprzedaje we Włoszech i za granicą innowacyjne i dekoracyjne urządzenia grzewcze do pomieszczeń mieszkalnych, pomieszczeń roboczych, miejsc użyteczności publicznej czy biur. Produkty K8 są znane nie tylko w całej Europie, ale też w Australii, Chinach czy USA. K8 wyróżniają unikalne rozwiązania dekoracyjne, dzięki którym urządzenia grzewcze dopasują się swoimi kształtami i designem do różnych stylów wnętrzarskich. Światowej klasy architekci określają markę K8 jako producenta nowych standardów skoncentrowanych na innowacyjnym wzornictwie oraz dbałości o najwyższą jakość wykonania. 

Producent grzejników K8 jest znany z tworzenia funkcjonalnych i bardzo eleganckich urządzeń grzewczych. Co prawda, główną rolę w asortymencie firmy już od dawna odgrywają grzejniki dekoracyjne. Dobrym przykładem jest designerski grzejnik pokojowy K8 Trama, który dzięki intrygującym, przecinanym liniom przypomina nowoczesną rzeźbę. Nie potrzebujesz obrazów w pomieszczeniu – ten model zapewnia komfort cieplny z pełnym efektem dekoracyjnym!

Projekt grzejnika z lustrem wydaje się abstrakcją? Nie dla K8 Radiatori! Grzejnik dekoracyjny K8 Spekkio to połączenie lustra i grzejnika, a dodatkowo jest zintegrowany z systemem oświetlenia! Dzięki temu jedno urządzenie spełnia aż trzy różne funkcje! Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi modelami grzejników producenta K8.

10 powodów, dla których warto wybrać grzejnik K8

Grzejnik K8 posiada wewnętrzne i zewnętrzne cechy, które czynią go jednym z najlepszych grzejników na rynku. Dzięki szczególnemu przywiązaniu uwagi do detali oraz najwyższej jakości materiałów użytych do produkcji, K8 wyróżnia się pośród innych producentów grzejników. Jakie jeszcze zalety mają grzejniki firmy K8?

 

1. ALUMINIUM I STAL WYTŁACZANE: MATERIAŁY EKOLOGICZNE

Materiały użyte do budowy całej gamy K8, wytłaczane aluminium i stal, są materiałami podlegającymi recyklingowi i mogą być ponownie użyte niezliczoną ilość razy. K8 przywiązuje wagę do ekologicznej kultury przemysłowej i zwraca się do klientów troszczących się o ochronę środowiska.

2. ALUMINIUM WYCISKANE, INNOWACYJNY MATERIAŁ W KSZTAŁTACH

Lekki materiał, który pozwala na uzyskanie grzejników o nowoczesnych i innowacyjnych kształtach i wymiarach, a także szlachetnych wykończeniach, np. anodowanych.

3. GRZEJNIKI ODPOWIEDNIE DO KAŻDEGO STYLU ŻYCIA

Seria K8 obejmuje wytłaczane aluminiowe i stalowe grzejniki, które dostosowują się do wszelkich potrzeb i każdego stylu życia, zapewniając ciepło w razie potrzeby niezwykle szybko.

4. WYSOKA WYDAJNOŚĆ CIEPLNA

W przypadku K8 liczy się nie tylko kształt grzejnika, ale także „projekt serca” samego grzejnika. Szczególnie aluminium ekstrudowane ma wyjątkowo korzystne właściwości fizyczne, dzięki którym nasze produkty działają niezawodnie i trwale.

5. OSZCZĘDNOŚĆ ENERGII

K8 oferuje tryb oszczędzania energii oparty na sterowaniu systemem i bardzo szybkim osiągnięciu optymalnych temperatur pracy. Wysoka sprawność cieplna w połączeniu z mniejszą ilością krążącej wody, możliwa dzięki właściwościom wytłaczanego aluminium, prowadzi do krótszych czasów przezbrajania, przy zmniejszonym zużyciu energii i znaczących korzyściach ekonomicznych.

6. DESIGN

Estetyczny aspekt grzejnika wpisuje się w kulturę produkcji K8, której celem jest interpretacja najbardziej współczesnych trendów w życiu. Firma K8 przy produkcji grzejników idzie z duchem czasu i dba o uwzględnienie najnowszych tendencji.

7. MODUŁOWOŚĆ I SZEROKA DOSTĘPNOŚĆ WYKOŃCZEŃ

Grzejniki K8 mają modułową szerokość i wysokość; niektóre modele są wolnostojące, nawet na środku pomieszczenia; płyty mają szeroki zakres wymiarowy. Wszystkie grzejniki można dostosować do każdej przestrzeni i zapotrzebowania na ciepło. K8 ma bardzo szeroką gamę lakierowanych wykończeń i używa standardowych certyfikowanych farb wolnych od metali ciężkich; galwaniczne i metaliczne wykończenia oraz unikalne na rynku utleniania anodowe, które wykorzystują całe know-how Grupy Consonni w zakresie wykończeń metalowych.

8. NIEZAWODNE DZIAŁANIE OBJĘTE GWARANCJĄ

Badania jakości materiałów i wykończeń koncentrują się na ich cechach niezawodności i trwałości. Produkty K8 objęte są gwarancją na okres 5 lat.

9. WYKONANE NA ZAMÓWIENIE

Grzejniki K8 od lat specjalizują się w tworzeniu produktów na zamówienie z różnymi wariantami wymiarów, wykończeniami i przyłączami. Projekty grzejników omawiane są z architektami i projektantami, aby zawsze znaleźć najlepsze rozwiązanie.

10. W 100% WYKONANE WE WŁOSZECH

K8 dąży do jak największej przejrzystości w całym procesie produkcji, gwarantując jakość produktu zaprojektowanego, opracowanego, przetworzonego i zmontowanego we Włoszech. Celem jest ochrona i promowanie włoskiej jakości na rynku krajowym i światowym.