aggrzejniki logo
22 397 43 92

INFOLINIA 9-18

z lustrem (8)
category_banner

0 - 8 z 8 produktów

Dekoracyjne grzejniki z lustrem

Wprowadzając się do nowego miejsca lub zmieniając wystrój aktualnego, podejmujemy szereg decyzji i czynności, mających zapewnić nam przyjazną przestrzeń do życia. Wybieramy żyrandole, decydujemy o kolorze ścian, urządzamy pokój dziecięcy, zastanawiamy się, jaka roślinność będzie odpowiednia do salonu i jakie kafelki położyć w łazience. Dużo decyzji, do których warto dodać kwestię ogrzewania naszych przysłowiowych czterech kątów. Jeszcze do niedawna utarło się, że grzejniki powinny być dyskretnie ukryte przed wzrokiem gości. Aktualnie jest zupełnie inaczej. Grzejniki dekoracyjne to bardzo często prawdziwe dzieła sztuki użytkowej, zaprojektowane przez znanych i cenionych designerów. Oprócz podstawowej funkcji, jaką jest zapewnienie ciepła domownikom, spełniają również funkcję estetyczną i cieszą oko każdego użytkownika. Znakomitym przykładem są w tym przypadku grzejniki z lustrem, które stanowią połączenie obydwu funkcjonalności przedstawionych powyżej.

Poradniki z działu budowlanego i dekoracji wnętrz wskazują, aby poziom temperatury w poszczególnych miejscach mieścił się w przedziale: hol i sypialnia 16-18 °C, salon i jadalnia 20-22 °C, kuchnia 18-20 °C, łazienka ok. 24 °C. Żeby tak się stało, koniecznie należy zaopatrzyć się w kaloryfer o wystarczającej mocy grzewczej i powierzchni. W naszym szerokim katalogu propozycji znaleźć można szeroki wybór kaloryferów w przystępnych cenach.

Jedną z najważniejszych zalet tego rodzaju urządzeń grzewczych jest ich praktyczność i funkcjonalność. Z jednej bowiem strony ogrzewają pomieszczenie, w którym zostały zamontowane, a z drugiej stanowią stylowy element wystroju jako lustro. Odbite światło sprawia, że wnętrze jest rozjaśnione, a gładka tafla zwierciadła może służyć każdego dnia, jako pomoc przy dobieraniu strojów. Ciekawą propozycją jest model Intra biały od firmy Terma Technologie o mocy grzewczej wynoszącej 615 W. W jego centralnej części zamontowane jest duże lustro, a po bokach rurki grzewcze wykonane z wysokiej jakości materiałów. Jego design docenią w szczególności osoby gustujące w stylu nowoczesnym.

Warto wspomnieć, że prócz swojej funkcji estetycznej grzejniki dekoracyjne charakteryzują się wyjątkową wytrzymałością. Zastosowane w trakcie produkcji nowoczesne technologie gwarantują ich długą żywotność. Natomiast procesy chemiczne, jakim zostały poddane, sprawiają, że przez długi czas ich powierzchnia pozostaje w stanie nienaruszonym. Montaż tego rodzaju artykułu grzewczego sprawia, że każde wnętrze zyskuje swój indywidualny charakter i styl.

Jeżeli natomiast nasza wyobraźnia przestrzenna jest ograniczona, to dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z delikatnej pomocy profesjonalnego architekta wnętrz, który doradzi nam, w jakim miejscu najlepiej sprawdzi się grzejnik z lustrem zarówno od strony wizualnej jak i funkcjonalnej. Dobra rada zawsze procentuje w przyszłości, a przecież miejsce, w którym będziemy funkcjonować czasem nawet lata, winno być dla nas przyjazne.

W naszej ofercie znaleźć można propozycje od tak znanych producentów jak: AG Grzejniki Design czy Terma Technologie.