aggrzejniki logo
22 397 43 92

INFOLINIA 9-18

verano (74)
Verano

0 - 20 z 74 produktów

Grzejniki kanałowe marki Verano

Grzejniki kanałowe marki verano

VERANO GLOBAL jest firmą rodzinną z wieloletnim doświadczeniem. Jej znakiem rozpoznawczym jest nadzór właścicieli nad poszczególnymi etapami produkcji, począwszy od projektowania, poprzez wdrażanie, produkcję, a skończywszy na etapie dystrybucji. Taka organizacja firmy zaowocowała nie tylko wysokiej jakości asortymentem, jaki trafia do Klienta, ale także wieloma nagrodami i certyfikatami, którymi może pochwalić się producent.

Nie bez znaczenia są tutaj doświadczeni i przyjaźnie nastawieni do przedsięwzięcia pracownicy, którzy dokładają wszelkich starań, aby innowacyjne produkty, jakie można znaleźć w ofercie firmy, były jak najlepsze. Dzięki ich ciężkiej pracy, wzorowemu podziałowi kompetencji między kadrą kierowniczą, a także wysokiej jakości, ekologicznym materiałom, firma stworzyła asortyment, który zadowoli najbardziej wymagających Klientów.

Oferta

W ofercie firmy można znaleźć nowoczesne i innowacyjne systemy grzejników kanałowych kaloryferów stojących i naściennych, a także klima konwektory. Budowa i działanie całego asortymentu zostały oparte o wiele własnych i oryginalnych badań przedsiębiorstwa, które zakończone zostały przyznaniem VERANO GLOBAL Sp. z o.o. patentu na proponowany asortyment.

Właściciele firmy wraz z projektantami postarali się o to, aby oferowane wyroby pasowały zarówno do nowoczesnych, godnych XXI wieku wnętrz, jak i do tych starszych, w tym także historycznych, którym nie można odmówić uroku.

Głównym celem przedsiębiorstwa jest nie tylko zdobycie pozycji lidera na rynku innowacyjnego ogrzewania pomieszczeń, ale przede wszystkim tworzenie rozwiązań, które w 100% będą zadowalały Klientów.

Misja firmy

Nie bez znaczenia jest fakt, że producent dużą uwagę przykłada do ochrony środowiska naturalnego. Zarówno procesy produkcji, jak i oferowane rozwiązania są przyjazne ekologii. Zanim jakikolwiek grzejnik zostanie zaakceptowany i wypuszczony na rynek, specjalnie powołana grupa fachowców sprawdza ekonomikę ogrzewania. Obecnie firma może pochwalić się systemami, które przynoszą oszczędności na poziomie 20% energii, która potrzebna jest do ogrzewania. Oznacza to nie tylko ulgę dla środowiska naturalnego, ale także znaczne zmniejszenie emisji gazów, które są główną przyczyną efektu cieplarnianego.

Klient, który zdecyduje się na kupno grzejników i systemów grzewczych firmy VERANO może liczyć na polski produkt. Warto podkreślić, że asortyment jest tworzony w polskim, w pełni zautomatyzowanym i nowoczesnym zakładzie produkcyjnym, który właściciele zbudowali od podstaw. Siedziba firmy wraz z fabryką znajduje się w Lublinie, w odległości zaledwie 100 km od granicy UE. Tak dogodna lokalizacja sprawia, że producent jest w stanie dostarczyć towar szybko i bez żadnych przeszkód do krajów, które położone są na wschód od naszego kraju, jak również w inne części świata i Polski. Wszystko za sprawą doskonałej komunikacji na zachód, północ, czy południe naszego kraju.

Fakt, że rozwiązanie oferowane przez firmę są niezwykłe i wyjątkowe podkreśla szerokie zainteresowanie asortymentem przez kraje wschodnie: Litwę, Łotwę, Estonię, a nawet Białoruś, Ukrainę czy Rosję. Choć tak duże zainteresowanie ofertą powinno być kartą przetargową firmy, to właśnie liczne realizacje potwierdzają wysoką jakość i niezawodność grzejników i systemów.

Najwyższa jakość

Warto podkreślić, że właściciele przedsiębiorstwa dokładają wszelkich starań, aby Klient był w 100% zadowolony. Dlatego też nawiązali współpracę z podmiotami, które zajmują się ogrzewaniem. Dzięki dostarczeniu im profesjonalnego wsparcia od momentu projektowania systemu, aż do jego serwisowania, firma VERANO pokazuje swój profesjonalizm oraz wysoką jakość swoich produktów i usług. Dzięki wspólnej ciężkiej pracy oraz dbałości o zadowolenie Klientów, przedsiębiorstwo już teraz wyrobiło sobie renomę.