aggrzejniki logo
22 397 43 92

INFOLINIA 9-18

kermi (19)
Kermi

0 - 19 z 19 produktów

Kermi – o historii firmy słów kilka

AG GrzejnikiDesign współpracuje z zaufanymi producentami grzejników, oferującymi najlepszą jakość produktów, dlatego w naszej ofercie znaleźć można grzejniki marki Kermi. Firmę założyli w 1960 roku w Niemczech wspólnicy Kerschl i Schmidt, rozpoczynając od spółki produkującej zbiorniki na olej opałowy. 1967 rok dla firmy Kermi był początkiem wytwarzania grzejników płytowych. W 1972 roku nastąpiła rozbudowa zakładu o pierwszą całkowicie zautomatyzowaną linię produkcyjną tych grzejników, a w 1973 spółkę przejął koncern Salzgitter. 1987 rok był ważny ze względu na wprowadzenie grzejnika kompaktowego z wbudowanym zestawem zaworów, dodatkowo siedziba firmy zaczęła się rozbudowywać. 1994 rok przyniósł rozpoczęcie produkcji grzejników łazienkowych i dekoracyjnych, a w 1996 roku otworzono zakład produkcyjny w Czechach.

W 2001 roku włączono do oferty Kermi system ogrzewania podłogowego, natomiast w 2005 roku nastąpiło wprowadzenie nowatorskiej i energooszczędnej technologii w wielorzędowych grzejnikach zaworowych z podłączeniem środkowym. W 2010 roku firma Kermi obchodziła znamienite 50-lecie działalności, podczas której zyskała miano wiodącego producenta techniki grzewczej oraz kabin prysznicowych w Europie. W 2013 roku odbyła się prezentacja nowego, zoptymalizowanego systemu grzewczego firmy Kermi, który świadczył o stałym rozwoju i ulepszaniu produktów marki. System x-zoptymalizowany od tamtej pory był nadal dopracowywany, co w 2019 roku skutkowało poszerzeniem jego oferty o inteligentne rozwiązania „e+” oraz większy nacisk na wykorzystywanie energii ze źródeł odnawialnych oraz inteligentne łączenie ze sobą komponentów systemowych zasilanych wodą oraz prądem.

Renomowany producent designerskich grzejników Kermi

Grzejniki Kermi słyną są ze najwyższej jakości wykonania, funkcjonalności oraz wydajności. Dzięki stale rosnącemu gronu zadowolonych klientów firma Kermi szczyci się zaufaniem konsumentów i europejską renomą. Grzejniki firmy Kermi wyróżniają się bardzo atrakcyjnym stosunkiem jakości do ceny, dzięki czemu otrzymujemy urządzenia grzewcze wykonane ze dbałością o detale, w nowoczesnym designie oraz w atrakcyjnych cenach.

Grzejniki Kermi przekonują eleganckim wyglądem i wysoką efektywnością energetyczną. Niezależnie od pomieszczenia - czy chodzi o salon, sypialnię, pokój dziecięcy czy łazienkę - Kermi gwarantuje najwyższą jakość i komfortowe ciepło w całym domu. Opatentowaną i innowacyjną technologię x2 można spotkać wyłącznie w energooszczędnych grzejnikach płytowych Kermi. Za sprawą przepływu szeregowego przez płyty grzejnika oszczędza on do 11 % energii więcej, w porównaniu z tradycyjnymi grzejnikami, oraz wytwarza do 100 % więcej komfortowego ciepła promieniowania, a czas jego nagrzewania jest do 25 % krótszy. 

W naszej ofercie znajdą Państwo ogromny wybór kształtów i wzorów grzejników dekoracyjnych firmy Kermi. Zaawansowana technologia stosowana w tych grzejnikach zapewnia niezawodną funkcjonalność w parze z energooszczędnością, dzięki czemu uzyskamy wyraźne korzyści związane z redukcją kosztów ogrzewania. Co więcej, grzejniki marki Kermi cechuje estetyka i dekoracyjność, więc inwestując w ich zakup, zapewniamy jednocześnie naszym wnętrzom piękny wystrój. 

Grzejniki łazienkowe i pokojowe firmy Kermi

W AG GrzejnikiDesign przygotowaliśmy wiele modeli dekoracyjnych grzejników łazienkowych oraz grzejników pokojowych Kermi. W asortymencie znajdują się zarówno tradycyjne, znane i lubiane przez wszystkich grzejniki drabinkowe, jak i designerskie grzejniki o pomysłowych kształtach i unikalnych rozwiązaniach. Polecamy m.in. klasyczną opcję grzejnika łazienkowego Kermi Geneo Circle, modernistyczny kaloryfer łazienkowy Kermi Pateo z praktycznym relingiem czy płytowy grzejnik do łazienki Kermi Signo w minimalistycznej, wysublimowanej formie. Producent grzejników Kermi zapewnia na swoje urządzenia 5 lat gwarancji, przy czym najlepsze materiały i kunsztowne wykonanie są obietnicą długoletniego i bezproblemowego użytkowania.