aggrzejniki logo
22 397 43 92

INFOLINIA 9-18

z plaska plyta (73)
category_banner

0 - 20 z 73 produktów

Grzejniki dekoracyjne z płaską płytą

Grzejniki z płaską płytą są stworzone dla wielbicieli prostoty i minimalistycznych wnętrz. Ich atutem jest to, że nie mają żadnych dodatkowych elementów, a jedynie płaskie pionowe linie połączone ze sobą. Sprawiają tym samym wrażenie znacznie bardziej eleganckich. Można je zatem montować tak samo w salonach, salach bankietowych czy publicznych miejscach, jak i w łazienkach bądź w sypialni. Wszędzie tam będą wzbudzać zainteresowanie i dodadzą pomieszczeniu klasy.

Niespotykany styl grzejników Design z płaską płytą jest atrakcyjny i uniwersalny. Zapewnia to szeroki wybór modeli, różniących się od siebie i pozwalających spełnić różne funkcje — nie tylko ogrzewania pomieszczenia. W pokojach zaprojektowanych według stylu glamuor czy minimalistycznego doskonale wypadnie model Sheer Vertical. Wielbiciele stylu modernistycznego zakochają się AG Moderno. W luksusowych apartamentach sprawdzi się AG Wave. Z kolei w łazienkach znakomitym wyborem będzie AG Scelta Plan, która ma także zamontowaną ramę, pozwalającą na zawieszenie ręcznika.

Wśród wszystkich dostępnych grzejników z płaską płytą istnieje kilka modeli, które cieszą się największym uznaniem klientów. Do grona bestsellerów zaliczają się już produkty Radox Nova, Radox Sheer oraz Radox Nova Fat. Jednak w ofercie znajduje się znacznie więcej wartych uwagi i zakupu , które spełniają rozmaite oczekiwania. Dlatego jeszcze przed zakupem warto zastanowić się nad swoimi oczekiwaniami, aby zgodnie z nimi dobrać odpowiedni model.

Podczas wybierania grzejników dużą uwagę należy zwrócić nie tylko na aspekt estetyczny, ale też jakościowy. 10- letnia gwarancja jest zapewnieniem, że nabyty grzejnik na długo spełni swoją funkcję. Klienci mogą liczyć także na to, że oferowane grzejniki dekoracyjne pionowe zapewnią im sporo oszczędności. Specjalna technologia, która została wykorzystana do ich wyprodukowania, gwarantuje niespotykaną wydajność. W praktyce oznacza to niższe rachunki za energię oraz za wodę. Inwestycja w grzejniki aluminiowe sprawia również, że znacznie rzadziej występują awarie.

Dzięki dostępowi do wszystkich elementów grzejników jego czyszczenie staje się bardzo łatwe i szybkie. W ten sposób można bez trudu zachować go w pierwotnym stanie przez wiele lat.

Wykonanie grzejników dekoracyjnych zazwyczaj trwa kilka tygodni. Wynika to z faktu, iż klient może wybierać pomiędzy wieloma wymiarami — różniącymi się od siebie zarówno wysokością, jak i szerokością czy grubością. Zatem bardzo łatwo można dobrać taki rozmiar, który będzie można dopasować do dowolnego pomieszczenia — salonu, łazienki czy sypialni. Niecodziennym atutem jest także możliwość wybrania odcienia spośród 220 oferowanych kolorów. Podczas kupowania można sugerować się zatem kolorem ścian bądź też zdecydować się na uniwersalną barwę.

Klienci wybierają grzejniki z płaskim frontem nie tylko ze względu na ich oryginalny design i wysoką jakość wykonania, ale też z powodu niezwykle okazyjnych cen. Wszystko to oznacza, że nawet nie ponosząc zbyt wygórowanych kosztów, można zyskać modele, które odmienią każde wnętrze.