aggrzejniki logo
22 397 43 92

INFOLINIA 9-18

terma (552)
Terma

0 - 20 z 552 produktów

Terma – polski producent grzejników

Terma jest polskim producentem grzejników łazienkowych i dekoracyjnych, grzałek, maszyn budowlanych oraz sprzętu rehabilitacyjnego. Od niemal 30 lat oferuje swoje urządzenia klientom nie tylko w Polsce, ale też w ponad 40 krajach na świecie.

Dążenie do oferowania najwyższej jakości produktów to główny priorytet, który firma Terma wyznaczyła swojej działalności. Dobro Konsumenta to dla firmy Terma najwyższa wartość. Polski producent Terma dąży do wyprzedzania oczekiwań i wie, że poprzez rozwój oraz współpracę z najlepszymi, kreatywnymi specjalistami jest możliwe stworzenie innowacyjnych oraz funkcjonalnych rozwiązań.

Terma niezmiennie bada potrzeby Odbiorców i rozwijając technologię oferuje stale ulepszane produkty. W szczególności liczy się najwyższą jakość, design i różnorodność. Ponad wszytko Terma stawia jednak na innowacyjność. Terma jest również aktywnym uczestnikiem targów międzynarodowych i wydarzeń lokalnych, dzięki czemu stara się być blisko każdej grupy Odbiorców: zarówno Partnerów Handlowych, jak i Konsumentów. Efektem jest stałe rozszerzanie oferty oraz oferowanie produktów szytych na miarę. 

Historia marki Terma

Geneza marki Terma sięga 1991 roku, kiedy to spółkę założył Prezes Edward Brylowski. Głównym celem działalności była produkcja grzejników łazienkowych z profili stalowych, a cechą szczególną marki stała się szybko wysoka jakość oferowanych urządzeń. Na przestrzeni tych kilkudziesięciu lat stale ulepszano i urozmaicano ofertę produktową – do asortymentu dołączyły np. grzałki oraz akcesoria do grzejników. Obecnie Terma rozwinęła swoją działalność, dołączając do oferty sprzęt do rehabilitacji, wyposażenie placów zabaw czy maszyny budowalne. W zakresie urządzeń grzewczych Terma proponuje dodatkowo unikalne grzejniki żeliwne z zachowaniem warsztatu typowego dla manufaktury. W 2019 roku firma rozpoczęła inwestycję w nową halę produkcyjną. Dzięki niej będzie mogła rozwijać swój proces produkcyjny w parze z nowoczesną technologią, a nowo zatrudnieni pracownicy pozwolą na podniesienie jakości i wydajności usług. Wartości, którymi kieruje się Terma, to innowacyjność, pracowitość, odpowiedzialność, oszczędność i pokora – składowe codzienności jako drogowskazy do bycia najlepszym.

 

Grzejniki Terma – szeroka gama nowoczesnych kaloryferów

W AG GrzejnikiDesign przygotowano szeroki wybór grzejników dekoracyjnych producenta polskiego Terma. W ofercie znajdziemy zarówno dekoracyjne grzejniki pokojowe, designerskie grzejniki łazienkowe jak i nowoczesne grzejniki elektryczne. Przemyślany dobór materiałów idący w parze z innowacyjnością rozwiązań pozwalają na gwarancję wysokiego poziom bezpieczeństwa, funkcjonalności, jak i oczywiście komfortu cieplnego. Przy wyborze urządzeń grzewczych Terma nasz Klient ma pewność, że zainwestował w grzejniki dekoracyjne najwyższej jakości, gdyż cechuje je duża wydajność cieplna, przy zredukowanym zużyciu wody – co oznacza oszczędność na rachunkach.

Modernistyczne grzejniki z płaską płytą Terma24

W obecnych czasach minimalizm i nowoczesne formy to standard w wystroju wnętrz. Nie lubimy natłoku przedmiotów, elementów zbyt skomplikowanych czy pretensjonalnych. W duchu obecnych trendów producent grzejników Terma przygotowała ofertę grzejników łazienkowych z płaską płytą. Model Terma 24 Case Slim to model piękny w swojej prostocie – zapewnia wysoką wydajność cieplną, będąc jednocześnie subtelną i stylową ozdobą mieszkania. Ten kaloryfer jest dostępny w wielu wariantach, podłączeniach, wymiarach oraz w gamie ponad 250 kolorów, więc każdy Klient z pewnością będzie mógł dobrać opcję dla swoich potrzeb.

Zaskakujące i zachwycające – kształty grzejników Terma

Producent grzejników Terma nie bez powodu podkreśla w swoich celach innowacyjność – jego produkty wyróżniają się unikalnością, kreatywnością i wyszukanymi formami. Jednym z oryginalnych modeli jest grzejnik dekoracyjny Terma24 Perła, którego finezyjnie pozwijane profile tworzą fantazyjną konstrukcję grzewczą, mogącą pełnić rolę „funkcjonalnego dzieła sztuki” w Twoim domu.

Zachwyt niewątpliwie wzbudza również grzejnik łazienkowy Terma24 Ribbon T o designerskim, industrialnym wyglądzie czy grzejnik łazienkowy Terma24 Retro S idealny dla miłośników stylu vintage.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą grzejników producenta Terma w AG GrzejnikiDesign!