aggrzejniki logo
22 397 43 92

INFOLINIA 9-18

vasco (58)
Vasco

0 - 20 z 58 produktów

VASCO – stylowe i ponadczasowe grzejniki

Belgijski producent grzejników Vasco wyznaje zasadę, że autentyczność jest normą, nawet w projektowaniu grzejnika. Musi to być produkt wiarygodny, funkcjonalny i z charakterem. Stylowy, piękny i czysty pod względem wyglądu, dotyku i doświadczenia. Grzejnik Vasco ucieleśnia samą istotę tego założenia. Jest pozbawiony wszystkiego, co nie jest konieczne oraz łączy prostotę i efektywność w naturalny, oczywisty projekt. Dzięki takiemu nowatorskiemu spojrzeniu na urządzenia grzewcze, Vasco może poszczycić się wieloma prestiżowymi międzynarodowymi nagrodami.

Designerskie grzejniki stalowe – klejnoty wzornictwa

Producent grzejników Vasco zaznacza, że nazwanie stalowych grzejników dekoracyjnych Vasco innowacyjnymi to niedopowiedzenie. Nawet w niewielkich rozmiarach emisja ciepła jest optymalna. Projekt jest dobrze przemyślany i ponadczasowy, a zaawansowane przyłącza oraz systemy montażowe sprawiają, że instalacja jest szybka i prosta. Stalowe grzejniki dekoracyjne Vasco to klejnoty wzornictwa. Rozwiązania grzewcze o wyczuwalnej i widocznej wartości dodanej dla każdego wnętrza.

Od dekad Vasco wyznacza trendy w rozwoju wysokiej jakości grzejników łazienkowych. To duża poprawa środowiska, które wciąż ewoluuje, aby stać się miejscem komfortu, odpoczynku i bezpieczeństwa. Doskonałym przykładem praktycznego i estetycznego modelu dostępnego na AG GrzejnikiDesign jest grzejnik dekoracyjny Vasco Viola Pozioma H1L1, który łączy praktyczną nienachalność formy z modernistycznym pięknem wykonania.

Finezyjne kształty grzejników Vasco dzięki elastycznemu i lekkiemu aluminium

Aluminium jest lekkie, a zatem grzejniki są łatwe do montażu. Jest to materiał wytrzymały, lecz elastyczny, co gwarantuje konstrukcję o stałym kształcie i nieskończone możliwości wzornicze. Aluminiowe grzejniki Vasco są produkowane przy użyciu opatentowanej technologii zaprasowywania. Są gruntowane elektroforetycznie, a następnie elektrostatycznie pokrywane farbą proszkową epoksydowo-poliestrową. Warto wymienić wiele innych zalet, takich jak dobra przewodność cieplna, wysoka wydajność przy niskich temperaturach oraz ukryte przyłącze centralne.

Aluminiowe grzejniki Vasco bez wątpienia spełniają wszystkie wymagania w pełni zrównoważonego I estetycznego ogrzewania. Przykładowym modelem z naszej strony jest grzejnik dekoracyjny Vasco Beams, który swoją majestatyczną acz modernistyczną formą zachwyca zarówno w salonie jako grzejnik pokojowy, jak i jako grzejnik łazienkowy z dodatkowymi relingami. Na AG GrzejnikiDesign znajdziemy szeroki wybór różnych kaloryferów Vasco – zarówno poziomych grzejników pokojowych, jak i pionowych grzejników do łazienki.

Elektryczne urządzenia grzewcze – energooszczędność z Vasco

W nowoczesnych domach, które są energooszczędne, a nawet pasywne, na pewno warto pomyśleć o zainstalowaniu w łazience grzejnika elektrycznego. Wiele nowo budowanych domów posiada tak dobrą izolację, że ogrzewanie praktycznie przestaje być potrzebne, z wyjątkiem specyficznych miejsc, takich jak łazienka. Grzejnik elektryczny to idealne rozwiązanie, które pozwala ogrzewać takie pomieszczenia szybko i skutecznie.

Grzejniki Vasco – wieloletnia funkcjonalność gwarantowana 

Najnowsza technologia i wysokiej jakości materiały użyte do produkcji wszystkich grzejników z kolekcji Vasco sprawiają, że wszystkie produkty wyróżniają się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne czy obicia. Potwierdza to 10-letnia gwarancja szczelności oraz trwałości lakieru grzejników dekoracyjnych Vasco

Widoczne w naszym asortymencie kaloryfery artystyczne producenta Vasco oferują nie tylko bogatą paletę kolorystyczną, ale też różnorodność typów urządzeń grzewczych: grzejniki panelowe, grzejniki płytowe, grzejniki drabinkowe, grzejniki szczebelkowe, grzejniki półokrągłe czy inne designerskie grzejniki w intrygujących kształtach.

Niezależnie od tego, czy Twój dom jest urządzony w stylu nowoczesnym, tradycyjnym czy loftowym, bez wątpienia znajdziesz modele Vasco odpowiadające Twoim potrzebom. Wysoka jakość ich wykonania sprawia, że klient może cieszyć się grzejnikiem przez wiele lat.

 

NAJWIĘKSZY WYBÓR GRZEJNIKÓW DEKORACYJNYCH W POLSCE

Obserwuj nas