aggrzejniki logo
22 397 43 92

INFOLINIA 9-18

Grzejniki dekoracyjne Lublin

Grzejniki dekoracyjne w Lublinie – nowe podejście do urządzeń grzewczych

 

Grzejniki dekoracyjne w Lublinie to nie tylko źródło ciepła, ale również efektowy i estetyczne element wyposażenia wnętrza. Wybierz modele, które przyciągają i zachwycają wyglądem, a zatrzymują wysoką wydajnością i bezkonkurencyjną funkcjonalnością. Grzejniki dekoracyjne w Lublinie mogą mieć niespotykane kształty i wymiary, a szeroka gama modeli do wyboru sprawi, że każdy z łatwością dopasuje je do swojego wnętrza i aranżacji w domu. W przeciwieństwie do starych, szkaradnych kaloryferów, nowoczesne i designerskie grzejniki dekoracyjne w Lublinie warto wyeksponować i wkomponować w wystrój pomieszczenia – ich walory estetyczne trzeba pokazać!

 

Jaki grzejnik dekoracyjny w Lublinie kupić?

Grzejniki dekoracyjne Lublin

 

Tradycyjne podejście do urządzeń grzewczych jest z reguły takie, że mają dawać ciepło i nie szpecić wnętrza. Grzejniki dekoracyjne w Lublinie natomiast mają zdobić, grzejąc. W ofercie sklepu znajdziemy bogatą ofertę różnorodnych modeli dla najróżniejszych potrzeb: grzejniki dekoracyjne w Lublinie w formie ławki, półki, grafiki, lustra czy serpentyny. Można je zamówić w wielu odcieniach dzięki lakierowaniu proszkowemu, a następnie wybrać wykończenie błyszczące, matowe czy metaliczne.

 

Szukając grzejników dekoracyjnych w Lublinie nie można zapomnieć o wyborze mocy grzewczej, dostosowanej do warunków pomieszczenia. Główną rolą grzejnika jest przecież dostarczanie do wnętrza wymaganej ilości ciepła, zatem warto w każdym modelu grzejnika dekoracyjnego w Lublinie zapoznać się ze specyfikacją techniczną. W przypadku nowego domu moc cieplną znajdziemy w projekcie instalacji grzewczej, a przy wymianie starego kaloryfera moc nowego powinna być taka sama.

 

Grzejniki dekoracyjne w Lublinie tworzone są najczęściej ze stali nierdzewnej, znajdziemy też modele z miedzi, aluminium czy innych stopów metali.

 

Płytowe grzejniki dekoracyjne w Lublinie – piękno w prostocie

 

Grzejniki dekoracyjne w Lublinie z płaską płytą to popularny, minimalistyczny, ale i praktyczny rodzaj urządzeń grzewczych. Ich duża powierzchnia oddawania ciepła sprawia, że większa część wytwarzanego ciepła jest oddawana do otoczenia przez promieniowanie, a mniejsza przez konwekcję. W ofercie naszego sklepu znajdziemy wiele pięknych modeli płytowych grzejników dekoracyjnych w Lublinie, szczególnie pasujących do wnętrz modernistycznych i industrialnych np. model Clark 270, intrygujący grzejnik ozdobny SEQUENZE czy opcja z grafiką REGGIOLO 2 OS.

 

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą grzejników dekoracyjnych w Lublinie AG Grzejniki Design!