aggrzejniki logo
22 397 43 92

INFOLINIA 9-18

Grzejniki dekoracyjne Gdańsk

Grzejniki dekoracyjne w Gdańsku – grzejniki na miarę nowoczesności

Kto jeszcze parę lat temu pomyślałby, że kaloryfer może być ozdobą? Kiedyś grzejnik był „złem koniecznym”, zapewniał ciepło, ale nie grzeszył wyglądem. Na szczęście czasy się zmieniły i obecnie możemy znaleźć urządzenia grzewcze w Gdańsku nie tylko wyjątkowo wydajne i oszczędne, ale co więcej estetyczne. Co przygotowano w ofercie grzejników dekoracyjnych w Gdańsku?

 

Różne typy, nietypowe kształty – grzejniki dekoracyjne w Gdańsku

 

W naszym sklepie można znaleźć wiele rodzajów grzejników dekoracyjnych, dzięki czemu spełnią one różnorodne wymagania i sprawdzą się w różnych pomieszczeniach. W asortymencie grzejników dekoracyjnych w Gdańsku jednym z rodzajów kaloryferów ozdobnych, które można znaleźć, są grzejniki z płaską płytą. Idealnie będą pasować do miejsc o niewielkiej powierzchni, dodatkowo są też oszczędne, bo mają niewielką pojemność wodną. W ofercie na stronie do wyboru jest wiele ciekawych konfiguracji płytowych grzejników dekoracyjnych w Gdańsku, m.in. modele Niva Pozioma, wyjątkowo efektowna Trama czy ozdobny Kore Mira ukrywający się pod postacią lustra.

 

Kolejnym rodzajem grzejników dekoracyjnych w Gdańsku są grzejniki członowe, czyli konstrukcje zbudowane z poszczególnych członów. Typowym ich reprezentantem jest wersja żeliwna w stylu retro, która stanowi bardziej nowoczesną i atrakcyjną wersję dawnych, nielubianych kaloryferów.

 

Jeszcze jednym przykładem grzejników są drabinkowe grzejniki dekoracyjne w Gdańsku. Kojarzą się nam głównie z przeznaczeniem do łazienek, bo ich praktyczna budowa sprawia, że łatwo suszy się na nich rzeczy.

 

Materiał ma znaczenie – z czego tworzone są grzejniki dekoracyjne w Gdańsku?

Grzejniki dekoracyjne Gdańsk

 

Tworzywo, z którego wykonane są urządzenia grzewcze ma niewątpliwe istotne znaczenie – wpływa na wytrzymałość, jakość i długoletniość grzejnika. Grzejniki dekoracyjne w Gdańsku ze stali nierdzewnej są najczęściej spotykaną opcją. Stal nierdzewną cechuje wyjątkowa trwałość, połysk powierzchni, wysoka jakość wykonania, wyższa wydajność cieplna od grzejników chromowanych oraz odporność na czynniki zewnętrzne, od odbarwienia, wilgoć czy korozja. Design stalowych grzejników dekoracyjnych w Gdańsku sprawdzi się zarówno w klasycznych, tradycyjnie urządzonych wnętrzach, jak i modernistycznych, minimalistycznych aranżacjach.

 

W ofercie AG Grzejniki Design znajdziemy również dekoracyjne grzejniki w Gdańsku ze szkła hartowanego, charakteryzujące się niezwykle równomiernym rozprowadzaniem ciepła. Zachwycają swoim wyglądem, idealne sprawdzając się w nowoczesnych pomieszczeniach i aranżacjach eklektycznych, nowojorskich czy modernistycznych. Tworzą spójną kompozycję z wystrojem w pomieszczeniu, stanowiąc dekoracyjny dodatek. Ich wartościową cechą jest również antystatyczność, co oznacza mniejsze przyciąganie zanieczyszczeń – szczególnie ważne dla alergików.

 

Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą modeli grzejników dekoracyjnych w Gdańsku!