aggrzejniki logo
22 397 43 92

INFOLINIA 9-18

kwadratowe profile (104)
category_banner

Produktów: 104

Urządzanie własnego domu niesie ze sobą sporo satysfakcji. Dobór odpowiednich mebli, dopasowanie ogólnej kolorystyki pomieszczeń czy układ kompozycji różnych elementów na ścianach to tylko podstawowe wybory do dokonania. Jedną z ważniejszych rzeczy w tym kontekście jest przemyślana decyzja o zastosowanym ogrzewaniu.

Eksperci z branży budowlanej zalecają, aby temperatura wynosiła 16-18 °C w sypialni i w przedpokoju, 18-20°C w kuchni, 20-22°C w jadalni i salonie, a w łazience aż 24°C. Żeby tak się stało, koniecznym jest zainwestowanie w sprawdzony i co ważne wydajny pod względem ciepła grzejnik. W naszej szerokiej ofercie znaleźć można grzejniki kwadratowe, które poprzez swój design idealnie dopasowują się zarówno do wnętrz o klasycznym wystroju, jak i tych nowoczesnych. Bez względu na to, jaki styl jest preferowany, bez trudu znaleźć można u nas odpowiednią propozycję.

Do najważniejszych zalet proponowanych przez nas urządzeń grzewczych możemy zaliczyć przede wszystkim wysoką wydajność np. model Tekne XL o mocy grzewczej 1577 W jest stanie ogrzać pomieszczenie nawet o dużej kubaturze. Równocześnie grzejniki zostały zaprojektowane pod kątem oszczędności energetycznej oraz niskiego zużycia wody. Dodatkowo modele poziome z powodzeniem mogą posłużyć, jako suszarka.

Oprócz samej funkcjonalności grzejniki wyróżnia stylowy design. Minimalistyczne podejście projektantów zaowocowało idealnym połączeniem klasyki z nowoczesnością. Znakomicie uzupełniają wystrój salonu, przedpokoju, łazienki, a nawet kuchni. Zamontowanie grzejnika sprawia, że wnętrze nabiera swojego charakteru i wyszukanej formy.

Wybierając grzejnik do swoich wnętrz, należy zwrócić uwagę na kilka elementów, które wpływają na zadowolenie z zakupu. W pierwszej kolejności koniecznym jest ustalenie objętości pomieszczenia, które wymaga ogrzania. W przypadku salonu, jeżeli mamy już np. ogrzewanie podłogowe, to może dla naszych potrzeb wystarczy grzejnik o mniejszej mocy. Taką rolę wspomagającą doskonale spełnia model Carre Plan Pionowe dostępny również w naszej ofercie.

Kolejna sprawa to estetyka wnętrza. Znajdziesz u nas grzejniki w szerokiej gamie kolorów. Przykładowo grzejnik Vertica jest dostępny w aż 220 kolorach z palety Ral. Zastosowanie prostych konstrukcji to z jednej strony oszczędność posiadanego miejsca, a z drugiej możliwość odpowiedniego dopasowania do wymiarów konkretnego pomieszczenia. Ich dodatkową zaletą jest swobodny dostęp do poszczególnych elementów. Dzięki temu z łatwością można z nich usuwać ewentualne zabrudzenia.

W naszej ofercie znajdziesz artykuły tak uznanych producentów jak: Radox Design, Irsap, AG Grzejniki Design czy Vasco. Każdy z nich dołożył wszelkich starań, aby kwadratowe grzejniki przez niego stworzone spełniały wymagania najbardziej wymagających użytkowników. Wykorzystana technologia i dobór wysokiej jakości materiałów sprawia, że finalny produkt wyróżnia się solidnością wykonania i długą żywotnością. Dodatkowo zastosowano aż dziesięcioletni okres gwarancyjny, co zapewnia klientowi spokojne użytkowanie przez lata.