aggrzejniki logo
22 397 43 92

INFOLINIA 9-18

kwadratowe profile (113)
category_banner

0 - 20 z 113 produktów

Grzejniki dekoracyjne o kwadratowym profilu

Urządzanie własnego domu niesie ze sobą sporo satysfakcji. Dobór odpowiednich mebli, dopasowanie ogólnej kolorystyki pomieszczeń czy układ kompozycji różnych elementów na ścianach to tylko podstawowe wybory do dokonania. Jedną z ważniejszych rzeczy w tym kontekście jest przemyślana decyzja o zastosowanym ogrzewaniu.

Eksperci z branży budowlanej zalecają, aby temperatura wynosiła 16-18 °C w sypialni i w przedpokoju, 18-20°C w kuchni, 20-22°C w jadalni i salonie, a w łazience aż 24°C. Żeby tak się stało, koniecznym jest zainwestowanie w sprawdzony i co ważne wydajny pod względem ciepła grzejnik. W naszej szerokiej ofercie znaleźć można grzejniki kwadratowe, które poprzez swój design idealnie dopasowują się zarówno do wnętrz o klasycznym wystroju, jak i tych nowoczesnych. Bez względu na to, jaki styl jest preferowany, bez trudu znaleźć można u nas odpowiednią propozycję.

Do najważniejszych zalet proponowanych przez nas urządzeń grzewczych możemy zaliczyć przede wszystkim wysoką wydajność np. model Tekne XL o mocy grzewczej 1577 W jest stanie ogrzać pomieszczenie nawet o dużej kubaturze. Równocześnie grzejniki zostały zaprojektowane pod kątem oszczędności energetycznej oraz niskiego zużycia wody. Dodatkowo modele poziome z powodzeniem mogą posłużyć, jako suszarka.

Oprócz samej funkcjonalności grzejniki wyróżnia stylowy design. Minimalistyczne podejście projektantów zaowocowało idealnym połączeniem klasyki z nowoczesnością. Znakomicie uzupełniają wystrój salonu, przedpokoju, łazienki, a nawet kuchni. Zamontowanie grzejnika sprawia, że wnętrze nabiera swojego charakteru i wyszukanej formy.

Wybierając grzejnik do swoich wnętrz, należy zwrócić uwagę na kilka elementów, które wpływają na zadowolenie z zakupu. W pierwszej kolejności koniecznym jest ustalenie objętości pomieszczenia, które wymaga ogrzania. W przypadku salonu, jeżeli mamy już np. ogrzewanie podłogowe, to może dla naszych potrzeb wystarczy grzejnik o mniejszej mocy. Taką rolę wspomagającą doskonale spełnia model Carre Plan Pionowe dostępny również w naszej ofercie.

Kolejna sprawa to estetyka wnętrza. Znajdziesz u nas grzejniki w szerokiej gamie kolorów. Przykładowo grzejnik Vertica jest dostępny w aż 220 kolorach z palety Ral. Zastosowanie prostych konstrukcji to z jednej strony oszczędność posiadanego miejsca, a z drugiej możliwość odpowiedniego dopasowania do wymiarów konkretnego pomieszczenia. Ich dodatkową zaletą jest swobodny dostęp do poszczególnych elementów. Dzięki temu z łatwością można z nich usuwać ewentualne zabrudzenia.

W naszej ofercie znajdziesz artykuły tak uznanych producentów jak: Radox Design, Irsap, AG Grzejniki Design czy Vasco. Każdy z nich dołożył wszelkich starań, aby kwadratowe grzejniki przez niego stworzone spełniały wymagania najbardziej wymagających użytkowników. Wykorzystana technologia i dobór wysokiej jakości materiałów sprawia, że finalny produkt wyróżnia się solidnością wykonania i długą żywotnością. Dodatkowo zastosowano aż dziesięcioletni okres gwarancyjny, co zapewnia klientowi spokojne użytkowanie przez lata.