aggrzejniki logo
22 397 43 92

INFOLINIA 9-18

okragle profile (55)
category_banner

0 - 20 z 55 produktów

Grzejniki dekoracyjne o okrągłym profilu

W doborze wyposażenia do wnętrz dużą rolę odgrywa znalezienie kompromisu pomiędzy praktycznym zastosowaniem poszczególnych elementów a ich designem. Szczególnie należy zwracać uwagę na te dwa aspekty w kontekście grzejników okrągłych. Tym bardziej że bardzo często przyciągają wzrok zaraz po wejściu do salonu, sypialni czy łazienki. Duże znaczenie odgrywa również to, gdzie zostaną one zamontowane — w centralnym miejscu w pomieszczeniu czy standardowo w pobliżu okna.

Wśród najczęściej wymienianych atutów grzejników Profile wyróżnia się innowacyjność, wysoką jakość wykorzystanego tworzywa oraz ekskluzywny wygląd. Dzięki zamontowaniu ich w domu klient zyskuje oszczędność energii, ale też nowoczesne rozwiązanie, z którego będzie mógł z powodzeniem korzystać przez wiele lat. Ponadto można je montować w połączeniu m.in. z kotłem kondensacyjnym, jak i z panelami słonecznymi. Kolejnym zapewnieniem staje się również kilkuletnia gwarancja — zazwyczaj 10-letnia. Duże znaczenie odgrywa również to, że grzejniki wyróżniają się naprawdę sporą mocą grzewczą, co sprawia, że są bardzo wydajne. Na szczególną uwagę pod tym względem zasługują modele Tosca.

Klient wybierając grzejniki IGA ma możliwość zakupienia modelu pojedynczego bądź podwójnego. Za sprawą tego, że sprzedawane modele mają charakter modułowy, to każdy może zdecydować, ile elementów powinny zawierać. To sprawia, iż można je wykorzystywać w pomieszczeniach o różnych powierzchniach — w małych, blokowych łazienkach, dużych salonach czy też w sypialni, gdzie często nie mają być na pierwszym planie. Istotne jest także to, że grzejniki okrągłe Profile są dostępne w różnych wymiarach. W ten sposób znacznie łatwiejsze staje się dopasowanie ich do ścian o różnej długości. Nie ma zatem żadnego problemu w tym, aby zamontować je na ścianie na strychu czy w innym miejscu, gdzie dach jest skośny, a przez to ściany znacznie niższe. W razie potrzeby dostępne są oczywiście także modele liczące ponad 2 metry wysokości. Wybierając taki model nie trzeba decydować się na wiele elementów, aby skutecznie ogrzać cały pokój.

Okrągłe grzejniki to również doskonała dekoracja wnętrz. Poszukując eleganckich modeli zaleca się stawiać na modele Tosca, które zjawiskowo prezentują się w pomieszczeniach w stylu glamour, jak i po prostu w nowoczesnych domach lub w apartamentowcach. Wielbiciele tradycyjnej aranżacji powinni stawić na grzejniki z serii Radox Mega Mono, które znacznie bardziej przypominają dobrze znane grzejniki, mimo że zostały odpowiednio udoskonalone. Z kolei dla miłośników minimalizmu, stylu loftowego oraz oczywiście modernistycznego znakomitą opcją staną się produkty IGA. Niezależnie od wyboru grzejniki ozdobne w okrągłym kształcie są zawsze estetyczne, komfortowe oraz niezwykle stylowe.

Spory wybór pod względem wizualnym, ale też konstrukcyjnym sprawia, że cała oferta spełnia oczekiwania wielu klientów. Tym bardziej że za dodatkową opłatą każdy kupujący może uzyskać jeszcze bardziej zindywidualizowany towar — zarówno pod względem kolorystycznym, jak i w związku z jego wykończeniem, tj. wykorzystaniem specjalnego lakieru.