aggrzejniki logo
22 397 43 92

INFOLINIA 9-18

trojkatne profile (7)
category_banner

0 - 7 z 7 produktów

Grzejniki dekoracyjne o trójkątnym profilu

Grzejniki Trójkątne Profile to jeden z rodzajów grzejników dekoracyjnych. Grzejników, których ważną zaletą jest, jak sama nazwa wskazuje, oryginalny design. Design, cieszący oko i na tyle różnorodny, że każdy klient znajdzie tu coś dla siebie.

Ozdobne Grzejniki Trójkątne Profile to specyficzny rodzaj produktów, pasujących do nowoczesnych aranżacji. Oryginalne trójkątne profile nadają urządzeniu formę, która idealnie komponuje się z modernistycznym designem. Nowoczesne kaloryfery elektryczne są podłużne, smukłe, oszczędne w formie, ale jednocześnie eleganckie.

Swoim podłużnym kształtem zyskują status przedmiotów tzw. fallicznych, symbolizujących świat męski, płodność, siły natury, energię twórczą, urodzaj, oś świata i światło słoneczne. Dzięki swojej męskiej symbolice Grzejniki Trójkątne Profile nasuwają na myśl esencjonalność i logikę, ale nie brakuje im również dostojności, finezyjności i szyku.

Zaletą nowoczesnych kaloryferów Trójkątne Profile jest też to, że swoją formą doskonale podkreślają pionowe linie obecne wyposażeniu wnętrz. Otwierają także szerokie spektrum różnych rozwiązań. Akcentują też luksusowy klimat panujący w mieszkaniu.

Elektryczne Grzejniki Trójkątne Profile, takie jak AG Design Eva, Jaga Iguana Visio, AG Design Eva Double, Jaga Iguana Arco, Jaga Iguana Aplano, AG Design Jenifer, AG Jenifer z Lustrem cieszą oko różnorodnością form i kolorów, jednak wszystkie utrzymane są w oszczędnej, a tym samym eleganckiej oraz uniwersalnej tonacji kolorystycznej. Czerń grzejników ozdobnych doskonale uzupełni szarość ścian, biel mebli, ale praktycznie pasuje do wielu innych kolorystycznych aranżacji. Szczególnie ciekawym i modnym uzupełnieniem glamour jest soczysty róż. Obecny również w tej kategorii kolor szary czy też srebrny doda pomieszczeniu dyskrecji, tajemniczości oraz subtelności....

Kolor ten pasuje też do modnych w nadchodzącym sezonie pasteli, a szczególnie do pudrowego różu, która to barwa przełamuje surowość formy. Z kolei grafitowy kolor wprowadza do wnętrza nieoczywisty szyk.

Funkcjonalną perełką kategorii są lustra, które pokazują, że dekoracyjne Grzejniki Trójkątne Profile łączą efektowność z efektownością. Lustrzany efekt dodaje przestronności wnętrzom, więc idealnie sprawdza się w mieszkaniach o niewielkich metrażach.

To też kaloryfery ozdobne o różnorodnej mocy grzewczej oraz wymiarach.

Grzejniki Trójkątne Profile są przeznaczone dla klientów ceniących:

  • elegancką prostotę
  • minimalizm
  • modernistyczne rozwiązania
  • uniwersalny design, komponujący się z różnorodnymi aranżacjami, zarówno z formą, jak i z kolorystyką
  • połączenie funkcjonalności z estetyką
  • luksusowy charakter
  • wysmukłe formy
  • atmosferę komfortu
  • dobrą moc grzewczą.