aggrzejniki logo
22 397 43 92

INFOLINIA 9-18

rurowe (33)
category_banner

0 - 20 z 33 produktów

Grzejniki rurowe – nowoczesna technologia w trosce o efektywność grzewczą

Współczesne grzejniki rurowe to nowoczesne dzieła sztuki, które w żaden sposób nie przypominają swych starszych odpowiedników. Dekoracyjne grzejniki rurowe charakteryzują się unikatowym wyglądem – złożone są z kilku specjalnie łączonych ze sobą rur cieplnych, tworząc interesującą kompozycję artystyczną. Oprócz tego jednak warto zwrócić uwagę na parametry cieplne. Przede wszystkim ten rodzaj kaloryferów domowych cechuje się prostym przyłączeniem, szerokim zastosowaniem i wysoką wydajnością energetyczną.

Nowoczesna technologia procesów spawania przedstawianych produktów najbardziej renomowanych producentów grzejników dekoracyjnych przekłada się na całkowite bezpieczeństwo użytkowania i dobry sposób nagrzewania. Kolektory grzejnika pionowego lub poziomego wysoką moc cieplną zawdzięczają optymalnemu wykorzystaniu zasady konwekcji cieplnej. W obrębie tulei takich grzejników, jak np. grzejnik dekoracyjny Wulkan, znajduje się wydzielona przestrzeń płaszcza wodnego do ciepłej wody oraz przestrzeń komina powietrznego, która dodatkowo sprzyja ekonomicznemu ogrzewaniu pomieszczeń.

Zastosowanie grzejników rurowych

Wśród dekoracyjnych kaloryferów efektywne grzejnik rurowe są jednym z najbardziej atrakcyjnych produktów, cechujących się artystycznym, nietuzinkowym designem. Ich wygląd sprawia, że mogą odnaleźć zastosowanie zarówno w domu i mieszkaniu, jak i w ciekawie urządzonym biurze. Dostępność szeregu rozmaitych form sprawia, że z pewnością każdy jest w stanie wybrać idealny dla siebie produkt.

Proponowane przez nas grzejniki rurowe wykonane są z różnych materiałów i dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych. Olbrzymią zaletą jest to, że w większości wypadków nie zajmują wiele przestrzeni. Nowoczesny kaloryfer rurowy może składać się z szeregu wąskich, cienkich rur, dających świetne ogrzewanie, ale niezajmujących zbyt wiele miejsca. Co więcej, mogą one prawie bezpośrednio przylegać do ściany, do której są zainstalowane. Ze względu na to, że przedstawiane grzejniki rurowe należą do kategorii grzejników dekoracyjnych, często charakteryzują się unikatowym sposobem przyłączeń. W praktyce stwarza on sytuację, w której elementy przyłączeniowe instalacji są niezauważalne przez domownika od pozycji frontalnej.

Stylistyka dekoracyjnych grzejników rurowych

Artystyczne grzejniki rurowe pasują do wielu stylów aranżacyjnych. Z powodzeniem mogą być umieszczone w łazience jako główny kaloryfer lub jako dzieło sztuki w salonie. Grzejnik rurowy Mega Mono Radox Desing to świetna propozycja dla osób, które cenią sobie minimalistyczny, schludny styl. Podobny efekt czystości i uporządkowania zapewni zakup kaloryfera rurowego Mega BI.

Do alternatywnych grzejników rurowych zaliczyć też można takie produkty, jak grzejnik Big Tube, który przedstawia artystyczne tuleje w formie wertykalnej. Ten pionowy grzejnik świetnie nada się jako ozdoba w salonie lub w pokoju i z pewnością Państwa goście początkowo uznają go właśnie za dzieło sztuki!