aggrzejniki logo
22 397 43 92

INFOLINIA 9-18

grzejniki lazienkowe (613)
Grzejniki łazienkowe

0 - 20 z 613 produktów

Nowoczesne grzejniki do łazienki

Eksperci z zakresu budownictwa zalecają, aby temperaturę we wnętrzach dostosować do każdego z pomieszczeń. Za optymalne temperatury powietrza przyjmuje się następujące wartości:

  • hol i sypialnia - 16-18 °C,
  • salon i jadalnia - 20-22 °C,
  • kuchnia - 18-20 °C,
  • łazienka - 24 °C.

W przypadku łazienki koniecznością staje się inwestycja w sprawdzony i co najważniejsze wydajny dekoracyjny grzejnik łazienkowy. W naszej bogatej ofercie każda zainteresowana osoba może znaleźć propozycję dla siebie. Niebanalne wzornictwo i najwyższa jakość użytych podczas produkcji materiałów gwarantuje optymalny zakup bez względu na to, jaki model zostanie wybrany.

Grzejnik do łazienki - na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Decydując się na zakup grzejnika do łazienki, warto zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii jak: powierzchnia do ogrzania, ilość i wielkość ewentualnych przeszkleń, rodzaj budynku, w jakim mieszkamy i sposób ocieplenia. Wszystkie te elementy wpływają na funkcjonalność wybranego kaloryfera łazienkowego.

Najciekawsze grzejniki łazienkowe

Ciekawą propozycją z naszej oferty jest grzejnik łazienkowy Upper Chrom firmy Radox Design. Swoją formą przypomina klasyczną konstrukcję drabinkową. Produkt został stworzony przez uznanych projektantów, którzy połączyli idee czystego minimalizmu z praktycznym zastosowaniem grzejnika. Dzięki temu, grzejnik o niebanalnym stylu spełnia przydatną rolę suszarki lub wieszaka na ubrania. Chromowane wykończenia w sposób elegancki dopełniają całości. Taka forma grzejnika spodoba się w szczególności miłośnikom prostych, aczkolwiek praktycznych rozwiązań użytkowych.

Równie interesująco prezentuje się grzejnik łazienkowy w modelu Nova Flat Bath również z oferty Radox Design. W tym przypadku projektanci zdecydowali się na klasyczną formę wąskiego prostokąta z poziomym podziałem na dwie symetrycznie części. Geometryczne kształty wprowadzają harmonię do wystroju wnętrza, a wydajna moc grzewcza zapewnia idealną temperaturę w łazience.

Jaką moc powinien mieć grzejnik łazienkowy?

Przyjmuje się, że przy ogrzewaniu pomieszczeń wartość mocy grzewczej grzejnika łazienkowego powinna wynosić minimum ok. 80 W na jeden metr kwadratowy powierzchni w nowoczesnym budownictwie, o typowych przeszkleniach i pomieszczeniach, które spełniają rolę: salonu, kuchni czy też jadalni. W przypadku łazienki jest to już ok. 100 W, które przypadają na 1m2. Dlatego też oczywistym jest, że wybrany grzejnik łazienkowy powinien charakteryzować się wysoką mocą grzewczą i wydajnością. Ważne jest także, czy w systemie instalacyjnym zostało zaprojektowane ogrzewanie podłogowe. Jeżeli nasz dom lub mieszkanie wyposażone jest w podłogówkę, to wybór konkretnego modelu grzejnika łazienkowego należy dopasować do instalacji podłogowej.

Znane marki grzejników łazienkowych w katalogu AG Grzejniki Design

Oferta AG Grzejniki Design obejmuje grzejniki łazienkowe wielu znanych producentów takich jak Radox Design, czy Bre, którzy zapewniają wysoką jakość wykonania, gwarantują niezawodność swoich produktów, a także zapewniają komfortowe użytkowanie. Dodatkowo fantazyjne wzory zaspokoją bez wątpienia potrzeby najbardziej wymagających Klientów.

Grzejniki łazienkowe Bydgoszcz | Grzejniki łazienkowe GdańskGrzejniki łazienkowe KatowiceGrzejniki łazienkowe KrakówGrzejniki łazienkowe ŁódźGrzejniki łazienkowe LublinGrzejniki łazienkowe PoznańGrzejniki łazienkowe SzczecinGrzejniki łazienkowe WarszawaGrzejniki łazienkowe Wrocław