aggrzejniki logo
22 397 43 92

INFOLINIA 9-18

grzejniki lazienkowe (581)
Grzejniki łazienkowe

0 - 20 z 581 produktów

Specjaliści z branży budowlanej zalecają, aby w zależności od przeznaczenia konkretnego pomieszczenia panowała tam inna temperatura. Za optymalne przyjmuje się następujące wartości: hol i sypialnia 16-18 °C, salon i jadalnia 20-22 °C, kuchnia 18-20 °C, a w łazience to aż 24 °C. W tym szczególnym przypadku interesuje nas przestrzeń łazienkowa, a co za tym idzie koniecznością staje się inwestycja w sprawdzony i co najważniejsze wydajny grzejnik łazienkowy. W naszej bogatej ofercie każda zainteresowana osoba może znaleźć propozycję dla siebie. Niebanalne wzornictwo i najwyższa jakość użytych podczas produkcji materiałów gwarantuje optymalny zakup bez względu na to, jaki konkretny model dany użytkownik wybierze.

Decydując się na zakup grzejnika do łazienki, warto zwrócić uwagę na tak podstawowe rzeczy jak: posiadana powierzchnia do ogrzania, ilość i wielkość ewentualnych przeszkleń, jeżeli takie występują, rodzaj budynku, w jakim mieszkamy i czy jest w sposób właściwy ocieplony. Wszystkie te elementy wpływają na funkcjonalność wybranego kaloryfera.

Ciekawą propozycją z naszej oferty jest model Upper Chrom od firmy Radox Design. Swoją formą przypomina klasyczną konstrukcję drabinkową. Projekt został stworzony przez uznanych projektantów, którzy połączyli idee czystego minimalizmu z praktycznym zastosowaniem grzejnika. Dzięki temu finalny wytwór ich pracy charakteryzuje się niebanalnym stylem z jednej strony, a z drugiej spełnia przydatną rolę suszarki lub wieszaka na ubrania. Chromowane wykończenia w sposób elegancki dopełniają całości. Przyjęta forma spodoba się w szczególności miłośnikom prostych, aczkolwiek praktycznych rozwiązań użytkowych.

Równie interesująco prezentuje się grzejnik łazienkowy w modelu Nova Flat Bath od tego samego producenta. W tym przypadku projektanci zdecydowali się na klasyczną formę wąskiego prostokąta z poziomym przedzieleniem na dwie symetrycznie równe części. Geometryczne kształty wprowadzają harmonię do wystroju wnętrza, a wydajna moc grzewcza zapewnia idealną temperaturę w łazience.

Przyjmuje się, że przy ogrzewaniu pomieszczeń wartość mocy grzewczej grzejnika powinna wynosić minimum ok. 80 W na jeden metr kwadratowy powierzchni przy nowoczesnym budownictwie, typowych przeszkleniach i pomieszczeniach, które spełniają rolę: salonu, kuchni czy też jadalni. W przypadku łazienki jest to już ok. 100 W przypadający na jeden metr kwadratowy. Dlatego też oczywistym jest, że wybrany kaloryfer powinien charakteryzować się wysoką mocą grzewczą i wydajnością. Oprócz tego ważnym czynnikiem jest w tym przypadku okoliczność posiadania ogrzewania podłogowego. Jeżeli bowiem z takowego korzystamy, to oczywiście wybór konkretnego modelu będzie musiał to uwzględnić.

W naszym szerokim katalogu grzejników łazienkowych można znaleźć artykuły grzewcze tak uznanych producentów jak: Radox Design, Brem czy AG Grzejniki Design. Fantazyjne wzory zaspokoją bez wątpienia gusta najbardziej wymagających klientów, a wysoka jakość wykonania jest gwarantem niezawodności na długie lata użytkowania.

 

Grzejniki łazienkowe Bydgoszcz | Grzejniki łazienkowe GdańskGrzejniki łazienkowe KatowiceGrzejniki łazienkowe KrakówGrzejniki łazienkowe ŁódźGrzejniki łazienkowe LublinGrzejniki łazienkowe PoznańGrzejniki łazienkowe SzczecinGrzejniki łazienkowe WarszawaGrzejniki łazienkowe Wrocław

NAJWIĘKSZY WYBÓR GRZEJNIKÓW DEKORACYJNYCH W POLSCE

Obserwuj nas