aggrzejniki logo
22 397 43 92

INFOLINIA 9-18

lazienkowe poziome (65)
Poziome

0 - 20 z 65 produktów

Dekoracyjne grzejniki do łazienki

Urządzanie własnej przestrzeni życiowej jest czasochłonne, ale z drugiej strony daje sporo satysfakcji osobie, która je przeprowadza. Odpowiedni kolor ścian, rodzaj roślinności do salonu, rzeczy wieszane na ścianach, wybór płytek do łazienki czy rodzaj podłogi w kuchni. Do całego szeregu decyzji, jakie stoją przed użytkownikiem warto jeszcze dodać kwestię ogrzewania i rodzaj kaloryferów koniecznych do ogrzania pomieszczeń. Szczególnym przykładem jest tutaj łazienka i to z kilku powodów. W pierwszej kolejności chodzi o to, że jest to pomieszczenie, gdzie temperatura według zaleceń specjalistów z branży artykułów grzewczych winna wynosić ok. 24 °C. Dla porównania w sypialni i holu powinno to być tylko od 16 do 18 °C. Przyjmuje się, że aby ogrzać jeden metr kwadratowy łazienki potrzebny jest grzejnik o mocy minimum 100 W. Oprócz samej mocy grzewczej od dzisiejszych kaloryferów wymaga się również nieprzeciętnego wzornictwa. W naszej szerokiej ofercie produktowej każda zainteresowana osoba znajdzie grzejniki łazienkowe poziome, które oprócz wysokiej wydajności cieplnej charakteryzują się niebanalną stylistyką i wzornictwem.

Decydując się na zakup konkretnego modelu, musimy uwzględnić takie rzeczy jak powierzchnia, którą chcemy ogrzać, rodzaj budownictwa, w jakim mieszkamy, okoliczność czy dany budynek został ocieplony i to czy posiadamy ogrzewanie podłogowe. Jeżeli tak, to oczywiście wybór kaloryfera pod względem wydajności cieplnej może być inny.

Jeżeli nie wiemy, jaki konkretny grzejnik będzie odpowiedni do naszej łazienki, to dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy doświadczonego specjalisty od systemów grzewczych. Dzięki swojej wiedzy pomoże nam wybrać kaloryfer odpowiadający naszym potrzebom tak, aby z jednej strony wnętrze łazienki było odpowiednio ogrzane, a z drugiej, żeby było to dla nas ekonomiczne pod kątem finansowym.

Ciekawą propozycją jest model Cross Horizontal od firmy Brem Radiators. Pierwszym, co rzuca się w oczy to jego niebanalna stylistyka. Przeplatające się ze sobą formy geometryczne tworzą harmonijną całość, którą docenią w szczególności miłośnicy minimalizmu w sztuce użytkowej. Oprócz niewątpliwych walorów estetycznych grzejnik charakteryzuje się wysoką funkcjonalnością. Jego poziome części z powodzeniem mogą posłużyć jako praktyczny wieszak na ubrania podczas zażywania wieczornej kąpieli lub jako suszarka. Dodatkowo jego kolektory w sposób przyjemny i równomierny rozprowadzają ciepło po całym wnętrzu.

Grzejniki łazienkowe poziome, jak to już było wspomniane wyżej, charakteryzują się ciekawym wzornictwem i niebanalnym stylem. Do przeszłości odeszły czasy, gdy użytkownik musiał wybierać między wyglądem a funkcjonalnością. W tym momencie projektanci i producenci spełniają obie wytyczne. Dzięki temu możemy wybrać tak fantazyjne kształty, jak model Vision-1 przypominający okno w trójwymiarze czy Cross Horizontal nawiązujący do prostych form minimalizmu.

W naszym szerokim katalogu grzejników łazienkowych można odnaleźć tak uznanych producentów jak: Brem Radiators, Pmh Invest czy Radox Design.