aggrzejniki logo
22 397 43 92

INFOLINIA 9-18

grzejniki retro (59)
Retro

0 - 20 z 59 produktów

Grzejniki łazienkowe w stylu retro

Grzejniki łazienkowe retro to wyjątkowo gustowny i unikalny wybór. Dzięki grzejnikom łazienkowym w stylu vintage mamy możliwość połączenia dworskiej elegancji z nowoczesną rzeczywistością naszych wnętrz. Grzejniki retro są jednak „starodawne” jedynie z nazwy – zapewniają funkcjonalność i wygodę użytkowania dzięki użytym przy produkcji nowoczesnym materiałom i technologiom. W pomieszczeniu tak często pozbawionym przestrzeni, grzejnik łazienkowy w stylu vintage jest idealnym rozwiązaniem, łączącym użyteczność i piękno. Jesteś miłośnikiem stylu retro? Teraz nie musisz rezygnować z wyboru takiej aranżacji w swoim domu – grzejniki łazienkowe retro stworzą z takim wnętrzem harmonijną całość!

Jak wybrać grzejnik łazienkowy?

Zaplanuj dokładnie swoją łazienkę, biorąc pod uwagę rozmieszczenie rur wodociągowych, aby określić, gdzie najlepiej będzie umieścić grzejnik i jaki może mieć rozmiar. Jeśli problemem jest instalacja rurowa, rozważ zamiast tego elektryczny grzejnik łazienkowy. Jeśli urządzasz zupełnie nową łazienkę, skonsultuj się z profesjonalistami, którzy określą wydajnością grzewczą wymaganą do ogrzania całego pomieszczenia. Następnie spójrz na modele, które odzwierciedlają Twój preferowany styl.

AG GrzejnikiDesign przygotował bogatą gamę różnorodnych propozycji, m.in. łazienkowe grzejniki retro. Miłośnicy wyposażenia i wystroju w stylu wiktoriańskim, jak i edwardiańskim bez wątpienia znajdą tu artystyczny kaloryfer retro na siebie! Nie brakuje też oczywiście modeli modernistycznych i tradycyjnych – dla każdego coś dobrego!

Łazienkowe grzejniki w stylu vintage – co znajdziemy na AG GrzejnikiDesign?

Oferujemy szeroką gamę wyjątkowych grzejników łazienkowych retro, wykonanych na zamówienie, standardowych i designerskich w różnych kolorach, wykończeniach, rozmiarach i typach dostosowanych do Twoich potrzeb! W zależności od upodobań, można znaleźć modele zarówno funkcjonalne i uniwersalne, jak i opcje robiące wrażenie i przykuwające uwagę.

W przeglądzie grzejników łazienkowych retro możemy zaproponować przepiękny model Radox Empire, którego kunsztowne, okrągłe rurki zakończone kulami stanowią niezwykle gustowną konstrukcję. Kolejną propozycją jest grzejnik vintage Terma24 Retro S, który zachwyca opływową formą dzięki łukowemu wykończeniu u góry grzejnika. Z pewnością to też praktyczny model, gdyż bez problemu powiesimy na nim ręczniki czy drobne pranie.

Fantazyjnym wariantem dla fanów awangardowych rozwiązań jest grzejnik retro Sunerzha Elegy Kameleon, który imponująco mieni się kolorami tęczy, subtelnie przechodzącymi jeden w drugi. Taki grzejnik łazienkowy bez wątpienia nie zostanie przeoczony! Oprócz bogatej oferty wspaniałych grzejników retro do łazienki, mamy również wyjątkową propozycję grzejników dostępnych od ręki – bez czekania!

Styl vintage, czyli retro grzejniki łazienkowe lat 50. i 60.

Nie ma powodu, dla którego nie możesz mieć nowoczesnej wygody w postaci grzejnika retro zainspirowanego dawną modą. AG GrzejnikiDesign produkuje retro grzejniki łazienkowe z powracającymi do mody inspiracjami z lat 50. I 60. Taki styl retro będzie świetnie pasował zarówno w starym kamienicach, jak i nowoczesnych apartamentach. Grzejniki łazienkowe retro występują najczęściej w wiodących w tamtych latach kolorach: musztardowym żółtym, ceglastym pomarańczowym czy bordowym, jak również w jasnych pastelowych barwach. Grzejniki w stylu vintage są idealne do stworzenia lub rearanżacji loftów – perfekcyjnie będą komponować się z drewnianymi meblami i mogą być ciekawym akcentem dla chłodnego, stonowanego wnętrza.

AG GrzejnikiDesign – ciepło, które ozdobi Twoje wnętrza

AG GrzejnikiDesign oferuje kompleksowe rozwiązania w nowoczesnych i stylowych grzejnikach. Dbając o wszystkie pomieszczenia w Twoim domu lub przestrzeni handlowej, staramy się dostarczać naszym klientom tylko to, co najlepsze w grzejnikach dekoracyjnych. Na stronie prezentujemy bezkonkurencyjną gamę znakomitych grzejników łazienkowych, pokojowych i dekoracyjnych starannie przemyślanych i wykonanych z udziałem projektantów, dzięki czemu charakteryzują się unikalnym designem.