aggrzejniki logo
22 397 43 92

INFOLINIA 9-18

grzejniki szare (284)
Grzejniki szare

0 - 20 z 284 produktów

Grzejniki w kolorze szarym

Właściwe urządzenie mieszkania czy też domu pochłania sporo czasu, ale równocześnie jest w stanie dać sporo satysfakcji każdej osobie, która robi to samodzielnie. Wybór odpowiednich kafelków do łazienki, decyzja o kolorze poszczególnych ścian, typ podłogi do salonu czy rodzaj żyrandola do jadalni. Szereg decyzji do podjęcia, które finalnie wpływają na komfort funkcjonowania w danej przestrzeni. Oprócz tego nie można zapominać o tak ważnej sprawie, jak ogrzewanie i rodzaj grzejników, które zostaną zamontowane w naszych czterech kątach. Według psychologów na nasze samopoczucie bardzo często spory wpływ ma kolorystyka rzeczy, którymi się otaczamy. Przykładowo kolor szary działa uspokajająco, wprowadza harmonię i równowagę do wnętrza. W naszym szerokim katalogu produktów artykułów grzewczych bardzo łatwo można znaleźć grzejniki w kolorze jasny szary. Wybór wzorów jest bogaty, a ceny wyjątkowo przystępne.

Łazienka to przestrzeń szczególna w każdym budynku i wymaga specyficznego podejścia. Rzeczą zasadniczą jest zalecana temperatura, jaka powinna tam panować. Poradniki z zakresu budownictwa i aranżacji wnętrz podpowiadają, że winna być ona najwyższa ze wszystkich pomieszczeń i wynosić ok. 24 °C (dla porównania wskaźnik dla sypialni i przedpokoju wynosi „tylko” 16-18 °C). Żeby było to możliwe koniecznością staje się zakup wydajnego grzejnika o odpowiedniej mocy grzewczej. W dalszej kolejności określa się, że do prawidłowego ogrzania jednego metra kwadratowego łazienki należy posiadać kaloryfer o minimalnej mocy wynoszącej 100 W (dla innych pomieszczeń przyjmuje się wartość 80 W).

Interesującą propozycją dostępną w naszej ofercie jest artykuł od firmy Brandoni. Model F1 już na pierwszy rzut oka wskazuje na to, że mamy do czynienia z rozwiązaniem innowacyjnym, które odważnie wychodzi poza utarte schematy z zakresu projektowania użytkowego. Oryginalna stylistyka, która w swojej formie przypomina idealnie połączone ze sobą struktury roślinne jest mocnym punktem aranżacyjnym w każdej przestrzeni łazienkowej. Grzejnik w odcieniach jasnej szarości przechodzącej w matowe srebro docenią w szczególności miłośnicy wystroju nowoczesnego i niebanalnego.

Jeżeli nie wiemy, która opcja będzie dla nas najbardziej korzystna, to dobrym rozwiązaniem przed dokonaniem zakupu jest rozmowa i konsultacja z doświadczonym specjalistą od systemów grzewczych. Posiadając takie informacje jak wielkość powierzchni, którą chcemy ogrzać, rodzaj instalacji, typ budownictwa czy zastosowana izolacja termiczna, będzie nam w stanie udzielić konkretnych wskazówek odnośnie właściwego wyboru kaloryfera. Niekiedy dobrym pomysłem jest również rozważenie takiego rozwiązania jak ogrzewanie podłogowe. Sprawdza się ono doskonale w przypadku łazienek i kuchni. Wszystko jednak zależy od indywidualnej sytuacji i warunków mieszkaniowych.

W naszej szerokiej ofercie grzejników łazienkowych można znaleźć propozycje od tak uznanych producentów na rynku artykułów grzewczych jak: Radox Design, Brandoni Design, czy AG Grzejniki Design.