aggrzejniki logo
22 397 43 92

INFOLINIA 9-18

grzejniki grafitowe (278)
Grzejniki grafitowe

0 - 20 z 278 produktów

Grzejniki w kolorze grafitowym

Projektowanie przestrzeni do życia wymaga od każdego poświęcenia dużej ilości czasu, ale z drugiej strony finalny efekt może dać sporo satysfakcji. Jaki rodzaj oświetlenia dobrać do naszych pomieszczeń, jaki żyrandol będzie odpowiedni do salonu, decydujemy się na panele podłogowe czy położymy parkiet, jak urządzić sypialnie i masa jeszcze innych wyborów stoi przed użytkownikiem pragnącym umeblować swoje przysłowiowe cztery kąty. W tym miejscu nie można zapomnieć o tak ważnej rzeczy, jak kwestia ogrzewania i wybór odpowiednich grzejników. W psychologii przyjmuje się, że każdy kolor działa na człowieka w sposób odmienny. Przykładowo kolor grafitowy wprowadza w stan wyciszenia, oznacza spokój i równowagę. W naszej bogatej ofercie produktowej, każda zainteresowana osoba znajdzie grzejniki łazienkowe grafitowe w ciekawych wzorach i przystępnych cenach.

Kwestią zasadniczą przy wyborze kaloryfera do łazienki jest dobór odpowiedniej mocy grzewczej. Przyjęło się, bowiem, że aby ogrzać jeden metr kwadratowy przestrzeni łazienkowej potrzebny jest grzejnik o minimalnej mocy grzewczej 100 W (w przypadku innych pomieszczeń jest to około 80 W). Oprócz tego specjaliści z branży artykułów grzewczych wskazują, że w łazience temperatura powinna wynosić ok. 24 °C. Dlatego też tak ważnym jest, aby wybrać grzejnik o wysokiej wydajności cieplnej. Dodatkowo, jeżeli warunki techniczne nam na to pozwalają, to warto również rozważyć opcję ogrzewania podłogowego, które może być sensownym dopełnieniem naszego systemu grzewczego w łazience.

Interesującą propozycją grzejnika łazienkowego jest w naszej ofercie model Scala Flat od firmy Radox Design. Zaprojektowany w stylu klasycznej drabinki. Jego styl docenią w szczególności osoby gustujące w minimalizmie. Dodatkowo poziome rurki i przestrzenie między nimi z powodzeniem mogą posłużyć jak wygodna suszarka lub praktyczny wieszak na ubrania w trakcie brania prysznica. Oprócz tego sam kolor grafitowy ma taki plus, że pasuje do wszystkiego. Dzięki czemu tak łatwo wkomponować go w dowolne wnętrze.

Równie ciekawie przedstawia się propozycja od firmy Brem Radiators. Model Cross-Q to już bardziej artystyczne podejście do tematu ogrzewania i designu. Nałożone na siebie płaskie struktury geometryczne wprowadzają harmonię do każdej przestrzeni, gdzie są zamontowane. Pomimo bowiem faktu, że znajduje się w dziale grzejniki łazienkowe, to z uwagi na swoją innowacyjną stylistkę równie dobrze może sprawdzić się w salonie albo w miejscu wybranym dowolnie przez użytkownika.

Jeżeli mamy problem z dokonaniem wyboru odnośnie kupna konkretnego modelu, to znakomitym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy doświadczonego doradcy od systemów grzewczych. Bazując na takich informacjach, jak wielkość łazienki, rodzaj budownictwa, typ instalacji czy jakość zastosowanych izolacji termicznych, będzie nam w stanie doradzić właściwy zakup.

W naszym szerokim katalogu propozycji grzejników możemy odnaleźć tak uznanych producentów na rynku systemów grzewczych jak: Radox Design, Brem Radiators czy Pmh Invest.