aggrzejniki logo
22 397 43 92

INFOLINIA 9-18

grzejniki biale (388)
Grzejniki białe

0 - 20 z 388 produktów

Grzejniki w kolorze białym

Aranżacja własnej przestrzeni życiowej to sporo pracy, ale również wyzwanie, które daje dużo satysfakcji osobie, która się tym zajmuje. Dobór odpowiedniej kolorystyki ścian, wybór między panelami w salonie a parkietem, wielkość i rodzaj płytek do łazienki czy urządzenie pokoju dziecinnego to tylko podstawowe decyzje, jak stoją przed użytkownikiem. Warto w tym miejscu zaznaczyć również ważną kwestię, jaką jest bez wątpienia sprawa zastosowanego systemu grzewczego i rodzaju zamontowanych grzejników. Dodatkowo nie od dziś wiadomo, że nawet tak prosta rzecz, jak dobór barw, wpływa na nasze samopoczucie i funkcjonowanie. Przykładowo według psychologów kolor biały wprawia nas w dobry nastrój, jest lekarstwem na stres, daje poczucie swobody i oznacza spokój. W naszej szerokiej ofercie produktowej dużą popularnością użytkowników cieszą się grzejniki łazienkowe białe.

Specjaliści zalecają, aby przy wyborze konkretnego modelu kaloryfera szczególną uwagę zwracać na jego moc grzewczą. Przyjęło się, bowiem, że aby ogrzać jeden metr kwadratowy danej powierzchni standardowego pomieszczenia (z uwzględnieniem, że jest to nowe budownictwo, występują typowe przeszklenia i ocieplenie) konieczna jest moc grzewcza na poziomie około 80 W. W przypadku łazienki powinno to już być ok. 100 W na jeden metr kwadratowy. Dodatkowo temperatura w poszczególnych miejscach ze względu na ich przeznaczenie również winna być zróżnicowana. Przyjmuje się następujące wartości: hol i sypialnia 16-18 °C, kuchnia 18-20 °C, salon i jadalnia 20-22 °C, a w łazience powinno to być aż 24 °C. Żeby osiągnąć taką temperaturę, koniecznością staje się zakup wydajnego grzejnika łazienkowego, który poprzez swoje właściwości sprosta stawianym przez użytkownika wymaganiom.

Godną polecenia propozycją bez wątpienia jest model Scala Flat od uznanego na rynku artykułów grzewczych producenta Radox Design. To stylowy projekt w formie drabinkowej, który pasuje zarówno do wnętrz urządzonych nowocześnie, jak i tych z klasycznym podejściem do wystroju. Charakteryzuje się dużą wydajnością grzewczą, dzięki czemu w sposób przyjemny i równomierny rozprowadzi ciepło nawet w łazience o dużej kubaturze. Funkcjonalność grzejnika została dodatkowo zwiększona przez poziome rurki i równomiernie rozłożone przestrzenie, które w praktyczny sposób mogą posłużyć, jako suszarka lub wygodny wieszak na ubrania w trakcie zażywania wieczornej kąpieli.

Jeżeli nie wiemy, na jaki konkretny kaloryfer się zdecydować, to dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy doświadczonego doradcy od systemów grzewczych. Posiadając takie informacje jak wielkość łazienki do ogrzania, typ budownictwa czy rodzaj instalacji, będzie nam w stanie doradzić zakup optymalnego modelu dla naszych potrzeb i wymagań.

W naszej szerokiej ofercie grzejników łazienkowych można znaleźć tak uznanych producentów jak: Radox Design, Irsap, AG Grzejniki Design, Brem Radiators, Pmh Invest czy Purmo. Każdy z nich dołożył wszelkich starań, aby klient otrzymał produkt wysokiej jakości, trwały w użytkowaniu i stylowy w formie.