aggrzejniki logo
22 397 43 92

INFOLINIA 9-18

relingi i wieszaki (19)
category_banner

0 - 19 z 19 produktów

Relingi i wieszaki

Mokry ręcznik po kąpieli, drobne pranie do powieszenia czy przyjemnie ciepły szlafrok – dlaczego by nie wyposażyć się w dodatkowy wieszak na grzejnik łazienkowy? Relingi na grzejniki pozwalają też na pozbycie się lub zapobiegnięcie zagnieceniom na ubraniach oraz szybsze ich wysuszenie. Relingi na grzejnik można określić mianem „podgrzewanych wieszaków” – nie ma nic lepszego po kąpieli niż otulenie się w ciepły ręcznik, a później szlafrok. 

Nasze chromowane relingi na grzejniki są pokryte wysokiej jakości chromem, występują też w wersji polerowanej oraz lakierowanej. Są niezwykle łatwe do przymocowania, a ich różnorodne formy umożliwiają dopasowanie ich do profilu grzejnika.

Jeśli brakuje Ci miejsca w łazience i szukasz sposobu na powieszenie ręczników obok zlewu lub wanny, to nasze stylowe relingi do grzejników stanowią świetną opcję do rozważenia.

Niezależnie od wielkości Twojej łazienki lub jak wiele osób korzysta z niej w porannym pośpiechu, te wieszaki na ręczniki pomogą uporządkować przestrzeń i skuteczniej osuszyć ręczniki.