aggrzejniki logo
22 397 43 92

INFOLINIA 9-18

grzejniki kanalowe (8)
Grzejniki kanałowe

0 - 8 z 8 produktów

Grzejniki kanałowe

Każdy klient, który pragnie, aby jego grzejniki nie zajmowały cennej przestrzeni, były praktyczne, a do tego pozwalały uzyskać satysfakcjonującą temperaturę w domu, powinien sięgnąć po grzejniki kanałowe. Za największą ich zaletę uznaje się przede wszystkim to, że często są niemal niewidoczne. Jak to możliwe? Otóż są one montowane w bardzo dyskretnych miejscach — w podłodze, wzdłuż okien czy obok drzwi balkonowych.

W AG Grzejniki Design zawsze ważna jest jakość oferowanych produktów. Jednak w tym przypadku najistotniejsza powinna być moc wybranego produktu. Toteż wszystkie modele kanałowe gwarantują niezbędną jakość grzewczą, dzięki której ciepło szybko rozprowadza się po całym pomieszczeniu, a następnie po domu. Sekretem egzemplarzy montowanych w pobliżu drzwi tarasowych, jest to, że zapobiegają ochłodzeniu pokoju, gdy nie są one całkowicie szczelne. Zapewniają zatem jeszcze większą efektywność cieplną. Często mylnie kojarzone są z ogrzewaniem podłogowym. Jednak w rzeczywistości kaloryfery kanałowe mogą być jego znakomitym uzupełnieniem bądź też oczywiście stanowić odrębny system ogrzewania.

Ponadto dostępne są dwa rodzaje tych kaloryferów — grzejniki kanałowe z wentylatorem oraz bez wentylatora. W pierwszym przypadku można odnotować znacznie szybsze nagrzanie pomieszczenia. Wynika to z tego, że powstaje większy przepływ powietrza, który z kolei tworzy wyższą moc cieplną. Ogrzanie całego domu trwa zatem znacznie krócej i jest efektywniejsza. Tę formę ogrzewania warto wybierać m.in. w zimowych ogrodach czy też w domach, gdzie często pojawiają się problemy z przeciągiem. Z kolei kaloryfery bez wentylatora cechują się tym, że pozwalają zachować stabilną temperaturę w wybranym miejscu. Chętnie wybierane są nie tylko w domach jednorodzinnych, ale też w hotelach, firmach czy nawet w restauracjach. Warto zaznaczyć, że grzejniki zostały zaprojektowane, aby zapewniać bezpieczeństwo podczas ich użytkowania, co sprawia, że można po nich bez obaw chodzić. Niezwykle proste jest też dostosowanie temperatury do potrzeb domowników, aby zagwarantować im pełen komfort.

Kaloryfery kanałowe bardzo chętnie montowane są w niewielkich pokojach czy w mieszkaniach i w miejscach, gdzie klient chce zaoszczędzić jak najwięcej miejsca. Ponadto są bardzo uniwersalne i dzięki temu każdy może dopasować je do stylu dowolnego wnętrza. Bez obaw można wybrać je zarówno do bardzo nowoczesnych domów, apartamentów czy biurowców, restauracji, jak i tradycyjnych pomieszczeń, wyposażonych w klasyczne rozwiązania. Ich płaska forma jest niezwykle dyskretna, ale też elegancka, co zdecydowanie przypadnie do gustu także wielbicielom stylu minimalistycznego.

Design grzejników podłogowych może być dostosowany do potrzeb każdej osoby. Dostępny jest bogaty wybór szerokości kratki, jak i odcieni jej obramowania. Do wyboru jest także materiał, z którego wykonana jest kratka, gdzie najczęściej dostępne są modele zawierające drewniane kratki z dębu oraz z buku. W ten sposób dopasowanie kaloryfera do własnych wymagań staje się zawsze niezwykle łatwe i skuteczne.