aggrzejniki logo
22 397 43 92

INFOLINIA 9-18

Grzejniki Radox – rozgrzewające kształty i kolory

Monday, April 25, 2022

Nowoczesne grzejniki dekoracyjne Radox łączą funkcjonalność z niezwykłym designem, zaskakując swoją formą. Wiele modeli swoim kształtem przypomina nowoczesne rzeźby, które oglądamy w galeriach współczesnej sztuki. Tego typu rozwiązania idealnie odpowiadają na potrzeby odważnych aranżacji, pozwalając projektantom na dużą dowolność.

Grzejniki dekoracyjne Radox nie stawiają już użytkownika przed wyborem — wygląd czy funkcjonalność? Łączą oba te aspekty w zaskakujące kompozycje. Grzejniki łazienkowe, pokojowe, ale też modele elektryczne można nie tylko dopasować do każdego wnętrza, ale wokół nich je zaaranżować.

Łazienka, która nie musi być nudna

Przyzwyczailiśmy się, że w naszych łazienkach dominują tradycyjne pionowe grzejniki drabinkowe, które często traktujemy jak wieszak na mokre ręczniki i bieliznę. Mamy poczucie, że modele w klasycznej bieli podkreślają czystość i porządek w tym pomieszczeniu. A gdyby to grzejnik miał stać się tym elementem, który przyciąga uwagę?

Grzejnik łazienkowy Radox Serpentine

Grzejnik łazienkowy Radox Serpentine to zaskakujące rozwiązanie, które nawiązuje do klasycznej drabinki, ale w zupełnie nowym wydaniu. Swoim kształtem przypomina serpentynę o ostrych kątach, na której nadal możemy wieszać mokre rzeczy, ale odsłonięty komponuje się zarówno z nowoczesnymi, jak i klasycznymi aranżacjami. Nawet jeśli w naszej łazience dominuje biel i beże, warto postawić na ten model w wyróżniającym się kolorze, np. bordo w wykończeniu lakierowanym. Dostępne są również modele chromowane, polerowane i szlifowane.

Grzejnik Łazienkowy Radox Drepthungi

Dla tych, którzy chcą całkowicie zerwać z klasyką, Radox przygotował model Drepthungi lub Twist! Ten pierwszy to połączenie kwadratowych profili, które świetnie wkomponują się w modne geometryczne aranżacje z dominującym prostokątnym motywem. Jego dynamiczna forma ożywi wnętrze, a wyróżniający się kolor uatrakcyjni nawet klasyczne białe ściany lub jasne płytki.

Grzejnik Łazienkowy Radox Twist Chrom

Z kolei Twist to rozwiązanie dla tych, którzy lubią zaskakiwać. Kwadratowe profile swoim kształtem przypominają ramę obrazu lub zdjęcia, dlatego świetnie będą wyglądać jako oprawa ścian w mocnym i wyrazistym kolorze czy na tynkach strukturalnych, np. imitujących surowy beton. Wyróżnią się też w ciepłych przestrzeniach, gdzie dominuje cegła w ciepłym odcieniu lub naturalne drewno.

Salon z niezwykłym elementem dekoracyjnym

W reprezentacyjnych salonach zależy nam, aby wszystkie elementy idealnie się ze sobą komponowały. Niezależnie, czy urządzasz przestrzeń w stylu loftowym, klasycznym czy glamour, modele Radox Nova można dopasować do każdej przestrzeni, ze względu na możliwości, jakie daje płaska frontowa płyta. Wybierając model z gładką powierzchnią, podkreślimy wszystkie minimalistyczne i klasyczne aranżacje. W stylu loftowym tego typu grzejnik świetnie zaprezentuje się na reprezentacyjnych ścianach, jako ich główna ozdoba, która nie wymaga już innych dodatków.

Grzejnik Dekoracyjny Radox Nova

Jeśli urządzamy przestrzeń, w której chcemy podkreślić inspiracje naturą Radox Nova Glass to model, który możemy ozdobić spersonalizowanym wzorem. Wyraźne motywy florystyczne, zwłaszcza na wyróżniającej się kolorem powierzchni to zdecydowanie jeden z popularniejszych trendów. Nova Glass to także rozwiązanie do przytulnych sypialni i pokojów dziecięcych. Ulubione motywy, obrazy czy grafiki, to pomysł na spersonalizowanie przestrzeni, w której spędzamy czas z najbliższymi.

Co wyróżnia Radox?

Radox specjalizuje się w produkcji grzejników ze stali nierdzewnej. Ponieważ materiał jest odporny na działanie wilgoci i wysokiej temperatury, właśnie dlatego to modele często wybierane do łazienek i pokoi kąpielowych. Lekkie konstrukcje można z łatwością zamontować na dowolnej powierzchni, również w pobliżu saun i basenów. Jednocześnie lakierowane wykończenia w ogromnej gamie kolorów sprawiają, że produkty można idealnie dobrać do naszych oczekiwań.

Firma wypracowała też swoją filozofię dbania o środowisko. W procesie produkcji Radox nie stosuje miedzianej powłoki. Nie tylko dlatego, że znacznie szybciej widać na niej zużycie, ale ponieważ w procesie technologicznym wytwarza się bardzo szkodliwy dla środowiska cyjanek miedzi. Materiały, z których wykonane są modele, w około 90% pochodzą z recyclingu, a co więcej – w 100% można je ponownie przetworzyć i wykorzystać. To odpowiedź na obowiązujące dziś eko trendy i surowe normy. Stosowane farby również pozbawione są substancji toksycznych.

Modele od Radox wyróżnia niezwykły design i kolor. Co więcej, to inwestycja na lata, ponieważ proces produkcji został opracowany tak, aby zmniejszyć ryzyko korozji wewnątrz. W czasie, kiedy niepokoi nas skracanie czasu żywotności produktów, producenci grzejników dekoracyjnych wychodzą naprzeciw naszym potrzebom i tworzą spersonalizowane rozwiązania, które zapewnią w naszych domach przytulną atmosferę na długi czas.