aggrzejniki logo
22 397 43 92

INFOLINIA 9-18

Elegancki grzejnik dekoracyjny nie musi być nudny

Wednesday, June 2, 2021

Dlaczego kaloryfery ozdobne z kolekcji SPA Collection są tak popularne?

Elegancka łazienka, w której nie tylko bierze się kąpiele, ale także odpoczywa, powinna być wyposażona w elementy, które będą nie tylko praktyczne, ale także będą podkreślały charakter wnętrza. Nic zatem dziwnego, że wielu estetom przypadła do gustu nasza kolekcja stylowych, aczkolwiek nietuzinkowych grzejników dekoracyjnych — SPA Collection. Dlaczego warto zastanowić się nad tymi grzejnikami? Co jest w nich takiego wyjątkowego? Te i inne wątpliwości postaramy się rozwiać w dzisiejszym wpisie.

W stylowej łazience każdy element powinien być najwyższej jakości. Mowa tutaj nie tylko o armaturze, ale także oświetleniu i przede wszystkim o grzejniku. Ten ostatni powinien być nie tylko funkcjonalny, ale także ładny. Nic zatem dziwnego, że dużą popularność w ostatnim czasie zyskały grzejniki dekoracyjne ze stali nierdzewnej, mające dużą moc, która pozwala im stać się nie tylko elementem ozdobnym, ale przede wszystkim grzewczym.

Grzejniki SPA Collection — współcześni projektanci nie ograniczają swojej wyobraźni

Grzejnik Dekoracyjny AG BEE Spa collection

Projektanci, którzy odpowiedzialni są za powstanie kaloryferów ozdobnych w kolorze Brushed Bronze nie ograniczali się podczas tworzenia prototypów, a następnie ostatecznej wersji kaloryferów. Już samo wykończenie grzejników PRATO, BEE, czy innych z kolekcji SPA Collection pokazuje, że oferowane przez nas produkty są niezwykle oryginalne. Szlifowany brąz jest zarówno elegancki, jak i ponadczasowy. Dlatego też pionowe grzejniki ze stali nierdzewnej są obecnie najchętniej wykorzystywanymi elementami grzewczymi w domach, gdzie liczy się uniwersalizm, harmonia i ponadczasowość.

Grzejnik Dekoracyjny AG PRATO Spa collection

Wspomniane kaloryfery ozdobne idealnie komponują się z produktami proponowanymi przez Łazienkarium.pl. Wybierając armaturę łazienkową z kolekcji Hansgrohe Axor Starck Organic lub Massi Retro w kolorze Brushed Bronze można mieć pewność, że stworzy się spójną całość, która przez wiele lat będzie tworzyła przyjemny dla oka obraz.

U kogo sprawdzą się grzejniki dekoracyjne z kolekcji SPA Collection?

Grzejnik Dekoracyjny AG MERANO Spa collection

Wysmakowane kaloryfery, które już od pierwszych chwil zwracają na siebie uwagę sprawdzą się w domach osób lubiących styl retro. Nie da się bowiem ukryć, że szlifowany brąz doskonale wpisuje się w tego typu wykończenie wnętrz.

Decydując się na pionowe grzejniki dekoracyjne z kolekcji SPA Collection, właściciel mieszkania może mieć pewność, że nie będą pasowały do wysokich, dużych wnętrz. Co więcej, jeśli dobierze odpowiednią moc, może mieć pewność, że w jego domu będzie wszechobecne przyjemne ciepło, które nie jest bez znaczenia w chłodne dni. Matowy, szlifowany, brązowy kaloryfer ozdobny idealnie wpisze się w minimalistyczną przestrzeń.

Grzejnik dekoracyjny w wykończeniu Brushed Bronze — doskonałym sposobem na stylową i ciepłą aranżację domu

Dom od zawsze był miejscem, w którym jego właściciele chcieli nie tylko odpoczywać, ale także skryć się przed chłodem, wiatrem i opadami atmosferycznymi. Potrzeba ciepła od wielu lat determinowała rozpalanie ogniska na środku izby, rozpalanie pieców, a jeszcze do niedawna montowanie żeberkowych kaloryferów.

Grzejnik Dekoracyjny AG DEVON Spa collection

Rozwój technologii sprawił, że kaloryfery są nie tylko praktyczne, ale także eleganckie i estetyczne. Dzięki nim można stworzyć cudowną przestrzeń, w której codziennie można odpoczywać po ciężkim dniu. Rozwiązania proponowane w kolekcji SPA Collection w kolorze szlifowanego brązu sprawiły, że grzejniki nie są już chowane pod oknem, ale eksponowane w najważniejszych częściach domu. Produkty oferowane przez AG Grzejniki Design podkreślają bowiem urok każdego wnętrza, w którym się znajdą. Ocieplają je dosłownie i w przenośni. I o tym właśnie powinny pamiętać osoby, które nie są przekonane na 100% o słuszności montażu kaloryferów ozdobnych.

NAJWIĘKSZY WYBÓR GRZEJNIKÓW DEKORACYJNYCH W POLSCE

Obserwuj nas