aggrzejniki logo
22 397 43 92

INFOLINIA 9-18

grzejniki o duzej mocy (129)
category_banner

0 - 20 z 129 produktów

Grzejniki o dużej mocy

Urządzanie dużych przestrzeni to nie lada wyzwanie dla każdego użytkownika. Z jednej strony mamy bowiem nieprzeciętny koncept architekta, który został z powodzeniem wprowadzony w życie, a z drugiej musimy zadbać o praktyczną aranżację posiadanych wnętrz. Przeszklenia na dużej powierzchni i pokoje bez barier są tego klasycznym przykładem. Jedną z podstawowych kwestii w takim przypadku jest sprawa zastosowanego ogrzewania pomieszczeń.

Specjaliści z branży budowlanej sugerują, aby poziom temperatury wynosił odpowiednio 16-18 °C w sypialni i w holu, 18-20 °C w kuchni, 20-22 °C w salonie i jadalni, a w łazience aż 24 °C. Żeby to osiągnąć, koniecznością staje się inwestycja w sprawdzony i co istotne wydajny pod kątem ciepła grzejnik. W szerokiej ofercie, którą posiadamy każdy zainteresowany może znaleźć grzejniki dekoracyjne o dużej mocy grzewczej.

Najważniejszą zaletą prezentowanych grzejników jest oczywiście ich duża wydajność. Na szczególną uwagę zasługuje model Tekne XL o mocy grzewczej aż 2807 W. Jego maksymalne wymiary wynoszą ponad 2 metry wysokości i 1 metr szerokości. Dzięki temu ogrzanie pomieszczenia nawet o dużej kubaturze nie stanowi żadnego problemu dla użytkownika. Dodatkowo poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii w trakcie produkcji proponowane kaloryfery charakteryzują się wysoką oszczędnością energetyczną oraz niskim zużyciem wody.

Prócz funkcjonalnych zastosowań nasze grzejniki wyróżniają się stylowym designem. Uznani projektanci zgodnie z obowiązującymi trendami postawili w swoich projektach na ponadczasowy minimalizm. Owocem ich pracy jest harmonijny pomost między stylem klasycznym a nowoczesnością. Stanowią doskonały element wystroju salonu, holu, łazienki albo kuchni. Montaż kaloryfera wpływa na to, że urządzane wnętrze zyskuje swój indywidualny charakter i styl.

Kiedy decydujemy się na montaż elementów systemu grzewczego w postaci grzejników, warto zwrócić szczególną uwagę na kilka aspektów, które gwarantują idealny zakup. Po pierwsze dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z rady specjalisty od instalacji grzewczych. Zestawiając ze sobą takie dane jak objętość wnętrza, które zamierzamy ogrzać w stosunku do konkretnych możliwości danego modelu konwektora pomoże nam dokonać właściwego wyboru. Może się, bowiem okazać, że wbrew naszym obawom wystarczy zakup grzejnika o mniejszej sile grzewczej niż to na początku zakładaliśmy.

Warto zwrócić uwagę na model BIG CUBE od firmy Radox Design o mocy grzewczej 1464 W. Pionowa konstrukcja daje szerokie spektrum możliwości aranżacyjnych, a profile o przekroju kwadratowym wpływają na jego dynamiczny efekt wizualny. Dodatkowo do wyboru mamy aż 4 kolory bez dodatkowych opłat. Grzejniki przyjmują formę prostych geometrycznych konstrukcji, które zapewniają oszczędność posiadanego miejsca i umożliwiają ich dokładne dopasowanie do konkretnych przestrzeni, jakimi dysponuje użytkownik.

W naszym katalogu znaleźć można produkty znanych marek, takich jak: AG Grzejniki Design, Radox Design czy Komex. Wszyscy producenci dołożyli wszelkich starań, aby oferowane grzejniki spełniały wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.