aggrzejniki logo
22 397 43 92

INFOLINIA 9-18

grzejniki elektryczne (511)
Grzejniki elektryczne

0 - 20 z 511 produktów

Designerskie grzejniki elektryczne

Jeśli szukasz wysokiej jakości elektrycznych rozwiązań grzewczych, które gwarantują łatwą instalację, niezawodność i niskie koszty eksploatacji, nasza kolekcja grzejników elektrycznych z pewnością sprosta Twoim oczekiwaniom oraz potrzebom Twojego domu.

Standardowe grzejniki wodne, które w większości są instalowane w blokach mieszkalnych, wykorzystują gorącą wodę do ogrzewania wnętrz. System centralnego ogrzewania podgrzewa ją do wysokiej temperatury, a następnie transportuje do grzejnika.

Grzejniki elektryczne natomiast do wytworzenia ciepła używają energii elektrycznej, są więc idealnym wyborem dla domów lub budynków, które nie mają podłączenia do sieci ciepłowniczej, lecz do instalacji elektrycznej domu. Co więcej, takie elektryczne ogrzewanie to świetny sposób na ogrzanie wnętrz poza sezonem grzewczym – nie musimy czekać na „włączenie kaloryferów”. Elektryczne grzejniki doskonale będą pasować zarówno do mieszkań i domów, jak i instytucji publicznych czy biur.  

Nowoczesne i tradycyjne style grzejników elektrycznych

Dostępne w naszym asortymencie grzejniki elektryczne cechuje zaskakująca różnorodność stylów i konstrukcji. Znajdziemy tu różne warianty kaloryferów do każdego typu wnętrz: od nowoczesnych, płaskich paneli, po styl retro i tradycyjne, drabinkowe grzejniki elektryczne. Każdy model został zaprojektowany tak, aby zapewnić ciepło, estetykę i komfort w każdym pomieszczeniu w Twoim domu.

Podczas projektowania dekoracyjnych grzejników elektrycznych pomyśleliśmy o różnych, w szczególności problematycznych pomieszczeniach, zwłaszcza tych małych i nieustawnych. W ofercie grzejników elektrycznych znaleźć więc można wąskie, smukłe grzejniki designerskie czy funkcjonalne grzejniki narożne. Nie brakuje tu również bogatej gamy poziomych i pionowych grzejników elektrycznych w różnych kolorach, które dopasują się do Twojego stylu.

Grzejniki elektryczne AG GrzejnikiDesign – niezawodność w niskich cenach

Nasza oferta obejmuje ekonomiczny i efektywny system ogrzewania elektrycznego. Urządzenia grzewcze dostępne na naszej stronie gwarantują jakość, niezawodność i łatwość instalacji przy realistycznych kosztach eksploatacji. Zarówno naścienne, tradycyjne modele, jak i nowoczesne, bardziej designerskie grzejniki elektryczne upiększą Twoje wnętrza, dopasowując się do ich aranżacji i zapewnią komfort cieplny w całym domu. Jeśli szukasz zachwycającego wyglądem i artystycznego kaloryfera elektrycznego, Twój wybór powinien paść na grzejnik elektryczny Brem Trap o fantazyjnym kształcie przypominającym harfę. Równie kunsztowny i elegancki jest model Brem Lamath 2 sprawiający wrażenie modernistycznej rzeźby, więc doskonale sprawdzi się we wnętrzach loftowych.

Dla zwolenników funkcjonalnych, praktycznych rozwiązań ciekawą propozycją będzie łazienkowy grzejnik elektryczny Brem Vision 2, który pełni jednocześnie rolę półki, dzięki czemu Twoje ręczniki będą estetycznie ułożone i przyjemnie ciepłe. Miłośnikom tradycyjnych rozwiązań również nie zabraknie wariantów do wyboru – w asortymencie znaleźć można dziesiątki modeli drabinkowych grzejników elektrycznych do łazienki, m.in. Terma24 Fiona-R2G czy Warp S-MOB. Dla eleganckich, minimalistycznych wnętrz świetnie będą pasować natomiast elektryczne grzejniki z płaską płytą, jak choćby Brem So-Flex, a do mieszkań w stylu vintage – kaloryfer elektryczny retro Terma24 Retro-R2G Chrom.

Zalety grzejników elektrycznych

  • Swoboda użytkowania – możliwość całorocznego ogrzewania
  • Uniwersalność – grzejniki elektryczne są możliwe do założenia wszędzie, zwłaszcza tam, gdzie standardowe ogrzewanie sieciowe nie może być podłączone
  • Łatwa dostępność energii elektrycznej
  • Bezpieczeństwo użytkowania
  • Możliwość ustawiania temperatury w pomieszczeniu
  • Oszczędność miejsca – brak konieczności posiadania kotłowni czy magazynowania opału
  • Ekologia – nie zanieczyszczamy powietrza spalaniem materiału opałowego
  • Bezpieczne dla alergików
  • Nowoczesne, stylowe wzornictwo
  • Ogromny wybór modeli w różnych kolorach, wzorach i rozmiarach