aggrzejniki logo
22 397 43 92

INFOLINIA 9-18

cordivari (13)
Cordivari

0 - 13 z 13 produktów

Cordivari - producent grzejników i urządzeń grzewczych

Firma Cordivari powstała w 1972 roku. Aktualnie po niemal 50 latach działalności jest ona ogromnym przedsiębiorstwem, które świadczy swoje usługi w branży grzewczej oraz hydraulicznej. Jednym z fundamentów jej oferty są więc urządzenia grzewcze, takie jak: kaloryfery, kaloryfery ozdobne oraz rozmaite grzejniki Cordivari. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że producent grzejników Cordivari tworzy urządzenia o doskonałej jakości wykonania i wysokiej efektywności pracy. Właśnie dlatego nawiązaliśmy współpracę z tą firmą i dzięki niej jesteśmy obecnie autoryzowanym przedstawicielem marki Cordivari na polskim rynku.

Jakość produktów Cordivari to główne źródło sukcesu tej firmy. To właśnie ona sprawia, że grzejniki Cordivari trafiają do sklepów, a następnie domów na całym świecie. Wysoka renoma takich urządzeń stanowi więc gwarancję dla wszystkich osób, które zdecydują się na ich zakup.

Co więcej, producent grzejników Cordivari stale się rozwija. Firma regularnie wprowadza do swojej oferty nowe produkty, a dotychczasowe urządzenia poddaje modernizacji. Takie działanie jest niezbędne do tego, aby sprostać rosnącym oczekiwaniom nowych i stałych klientów!

 

Grzejniki Cordivari – aktualna oferta

Szeroki wybór to jeden z kluczowych aspektów w branży aranżacyjnej. Dlatego grzejniki Cordivari zapewniają wręcz nieograniczone możliwości pod względem wkomponowania ich do gotowego wystroju. Wszystko dzięki ofercie producenta, która obejmuje mnóstwo różnych urządzeń grzewczych. Producent grzejników Cordivari stworzył nawet specjalną markę dla swoich produktów. Jest nią oczywiście Cordivari Design, czyli marka sprzedająca wyjątkowe grzejniki dekoracyjne Cordivari.

Jak sama nazwa wskazuje, grzejniki dekoracyjne Cordivari są projektowane przy użyciu absolutnie unikalnego designu. Każde takie urządzenie posiada swoją własną specyfikę i walory wizualne. Dzięki temu grzejniki dekoracyjne Cordivari pozwalają na tworzenie prawdziwie autorskich aranżacji. Co więcej, ich niepowtarzalny design powoduje, że taki wystrój nabierze całkowicie indywidualnego charakteru. Trudno zatem byłoby wymyślić lepsze rozwiązanie dla osób z artystyczną duszą.

Poza grzejnikami dekoracyjnymi w ofercie producenta można znaleźć także grzejniki łazienkowe Cordivari. Urządzenia tego typu również są dostępne w wielu różnych formach. Jednak w tej kategorii największym zainteresowaniem cieszą się grzejniki płytowe Cordivari. Niewielkie rozmiary takich urządzeń pozwalają na swobodny montaż grzejnika nawet w przypadku łazienek o małej powierzchni. Naturalnie w asortymencie firmy widnieją również łazienkowe grzejniki elektryczne Cordivari, które można wykorzystać choćby do suszenia ręczników.

Na zakończenie warto jeszcze wspomnieć o urządzeniach łączących w sobie nowoczesną budowę z klasycznym designem. Są nimi oczywiście kaloryfery ozdobne Cordivari. Ich klasyczna „żebrowa” konstrukcja na pewno przypadnie do gustu miłośnikom aranżacji utrzymanych w minimalistycznym tonie. Niemniej nawet takie kaloryfery ozdobne mają zupełnie różne formy i barwę. To z kolei ułatwia znalezienie odpowiedniego urządzenia!

Efektowne grzejniki Cordivari mogą stać się prawdziwą wizytówką danego wnętrza. Jednak trzeba pamiętać, że ich funkcjonalność pozostaje równie istotną kwestią. Dlatego tak ważne jest to, aby dopasować dany model grzejnika do specyfiki określonego pomieszczenia. Nasi pracownicy służą Państwu profesjonalnym doradztwem w zakresie wyboru grzejników i innych urządzeń grzewczych. Jeżeli więc mają Państwo jakieś pytania, już teraz zapraszamy do kontaktu!