aggrzejniki logo
22 397 43 92

INFOLINIA 9-18

Złote grzejniki dekoracyjne SPA Collection do łazienki

Friday, October 2, 2020

Złoty grzejnik dekoracyjny z serii SPA Collection w łazience — funkcjonalność połączona z nietuzinkowym designem

Choć podstawowym kryterium przy wyborze grzejnika powinna być jego funkcjonalność i możliwość ocieplenia pomieszczenia, coraz więcej osób decyduje się na kaloryfery ozdobne. Poza praktycznym aspektem spełniają one jeszcze ten dekoracyjny, który sprawia, że łazienka staje się pomieszczeniem wyjątkowym. Z tego faktu doskonale zdaje sobie sprawę producent kolekcji SPA Collection, który oferuje Klientom nietuzinkowe kaloryfery w kolorze Polished Gold. Dlaczego warto je wybrać do łazienki? Z jakimi produktami je połączyć, aby stworzyć jedną całość? Odpowiedzi na te i inne pytania szukajcie w dzisiejszym artykule.

Bee SPA Collection

Grzejniki dekoracyjne SPA Collection to produkty dla wymagających osób. Ich znakiem szczególnym jest nie tylko efektowna forma, ale także oryginalny kolor oraz wysoka wydajność grzewcza. Właśnie dlatego stały się tak popularne na rynku.

Obecnie estetyka wnętrza jest równie ważna, co jego użytkowość, dlatego też wiele osób poszukuje akcesoriów, która staną się inspiracją do aranżacji wnętrza. Z tego typu zadaniem z pewnością poradzi sobie grzejnik dekoracyjny ze stali nierdzewnej Bee, który stworzono ze złotych heksagonów. Rozwiązanie to pokazuje, że kaloryfer nie musi być nudny. W połączeniu z armaturą łazienkową w złotym kolorze może stworzyć przyciągającą wzrok całość.

Bee Gold Polished

Wystarczy wybrać odpowiednie baterie umywalkowe i nawannowe lub prysznic z deszczownicą w złotym kolorze, aby pomieszczenie stało się spójne i eleganckie. Ciekawym rozwiązaniem w tym przypadku mogą być produkty firmy Grohe, które z pewnością będą współgrać ze złotymi kaloryferami z serii SPA Collection. W zależności od wykończenia wnętrza, na uwagę zasługują z pewnością wolnostojąca bateria wannowa Essence (nr katalogowy 23491GL1), którą podobnie jak nasze grzejniki dekoracyjne, cechuje niezwykła elegancja i funkcjonalność. Jeżeli jednak wybierzecie tradycyjną wannę, warto skorzystać z jednouchwytowej baterii wannowej Essence (nr katalogowy 33624GL1) tego samego producenta. Na uwagę zasługują także baterie umywalkowe z tej samej serii oraz termostatyczny system natryskowy Grohe Euphoria XXL. Połączenie tych elementów z grzejnikami dekoracyjnymi w kolorze Polished Gold sprawi, że łazienka stanie się swoistym dziełem sztuki.

Avola Gold Polished

Decydując się na takie rozwiązanie dobrze jest postawić na produkty charakteryzujące się ponadczasowym stylem, aby mieć pewność, że w połączeniu z pionowym kaloryferem ozdobnym ze stali nierdzewnej z kolekcji SPA Collection, w kolorze Polished Gold stworzą elegancką i ponadczasową całość.

Seria SPA Collection — z myślą o pięknym wnętrzu

Nie da się ukryć, że tak jak funkcjonalność pomieszczeń, równie ważna jest ich estetyka. Grzejniki dekoracyjne ze wspomnianej wyżej kolekcji zostały stworzone z myślą o upiększeniu każdego pomieszczenia, w którym się znajdą.

Baron Gold Polished

Warto podkreślić, że projektanci poszczególnych modeli zadbali o to, aby forma kaloryferów ozdobnych nie utrudniała ich funkcjonalności. Dzięki temu można mówić o optymalnym rozkładzie ciepła w każdym pomieszczeniu. Choć grzejniki dekoracyjne z serii SPA Collection mogą poszczycić się ciekawą formą, dobrze jest pamiętać o tym, że dzięki wysokiej mocy grzewczej, są w stanie zapewnić wystarczającą ilość ciepła. Co więcej — ich różnorodna wielkość sprawia, że każdy może dopasować je do wielkości łazienki, jaką posiada. Proponowane rozwiązania doskonale sprawdzą się zarówno w niewielkim pomieszczeniu, jak i dużym pokoju kąpielowym, w którym właściciel domu będzie mógł oddać się wielogodzinnemu relaksowi.

Lord Gold Polished

Ciepło i elegancja zawsze idą w parze

Szukając eleganckiego i nowoczesnego kaloryfera ozdobnego, który spełni zarówno wymagania techniczne, funkcjonalne, jak i estetyczne, swoją uwagę warto skierować na pionowy kaloryfer ozdobny Merano w kolorze błyszczącego złota. Choć przypomina klasyczną drabinkę łazienkową, w rzeczywistości jest przepiękną rzeźbą, która może być punktem wyjścia do dalszej aranżacji.

Merano Gold Polished

Seria SPA Collection poza wspomnianym wyżej modelem oferuje także inne ciekawe propozycje zabarwione na Polished Gold. Mowa tutaj choćby o grzejnikach dekoracyjnych Prato, Avola, czy Lord. Te modele także cechuje nietuzinkowy wygląd oraz niezwykła elegancja. Design wymienionych produktów choć prosty, jest stylowy, dzięki czemu przypadł do gustu osobom ceniącym sobie klasyczne rozwiązania w nowym wydaniu.

Wspomniane wyżej modele sprawdzą się w nowoczesnych, jasnych wnętrzach. Prosta, elegancka drabinka w kolorze połyskującego złota to luksusowe rozwiązanie da osób niezwykle wymagających. Bez względu na to, który model wybierze użytkownik, może mieć pewność, że jego łazienka nabierze ciepła i przytulności. Wszystko za sprawą złotego odcienia, który dodaje wnętrzu ciepła.

Prato Gold Polished

Grzejniki dekoracyjne z kolekcji SPA Collection to swoista biżuteria dla każdego wnętrza. Jest to dodatek, który z pewnością dopełni całości. Poszczególne modele na pewno docenią kobiety lubiące luksusowe rozwiązania. Choć przeznaczone są do łazienek, kaloryfery ozdobne w kolorze błyszczącego złota będą doskonałym uzupełnieniem innych pomieszczeń. Jeżeli właściciel domu zdecyduje się na złote dodatki w kuchni, drabinki ze wspomnianej serii będzie można z powodzeniem wykorzystać także w tym pomieszczeniu.

Decydując się na grzejniki dekoracyjne ze stali nierdzewnej nie sposób oprzeć się wrażeniu, że zostały stworzone z myślą o wnętrzu, w którym się znalazły. Takiego efektu spodziewali się projektanci, dla których podczas tworzenia poszczególnych modeli ważne było ich dopasowanie do wymagającego wnętrza.

Avola Gold Polished

Inwestycja na lata

Wybierając kaloryfer ozdobny do naszego domu, trzeba pamiętać o tym, że inwestujemy nie tylko w przyciągający wzrok wygląd produktu, ale przede wszystkim w jego funkcjonalność i wysoką jakość wykonania. Choć fikuśne rozwiązania mogą przyciągać wzrok, warto mieć na uwadze moc grzewczą grzejnika. To właśnie od niej zależy, czy do pomieszczenia zostanie dostarczona odpowiednia ilość ciepła. Jest to kolejny element, który przy tworzeniu produktów z serii SPA Collection, był brany pod uwagę. Producent wspomnianych kaloryferów, będąc pewnym jakości swoich produktów, daje Klientom 20-letnią gwarancję. Oznacza to, że każdy, kto zdecyduje się na jeden z grzejników z kolekcji, może mieć pewność, iż otrzymuje solidny i nietuzinkowy produkt, który zostanie z nim na lata.

NAJWIĘKSZY WYBÓR GRZEJNIKÓW DEKORACYJNYCH W POLSCE

Obserwuj nas