aggrzejniki logo
22 397 43 92

INFOLINIA 9-18

Radox Design kolekcja Nova

Thursday, July 16, 2020

Grzejniki zaprojektowane z myślą o estetyce wnętrza oraz możliwościach aranżacji

Radox Nova i Nova Horizontal

Grzejniki płytowe z serii Nova od lat wchodzą w skład naszej oferty, będąc bestsellerem na rynku grzejników dekoracyjnych. Zostały zaprojektowane z myślą o estetyce wnętrza oraz możliwościach aranżacji. Podstawowy model kolekcji to grzejnik Radox Nova, który dostępny jest w wersji pionowej (Nova) oraz poziomej (Nova Horizontal).

Radox Nova

Elementy grzejnika to płaskie panele o wymiarach 70x11mm, między nimi występują delikatne wyżłobienia, przebiegające wzdłuż linii grzejnika. Odległość grzejnika od powierzchni na której został zamontowany mieści się w przedziale 75-90mm. Tak mała głębokość oraz ponad 200 kolorów z palety RAL do wyboru, pozwalają idealnie wpasować grzejnik w przestrzeń pokojową, łazienkową czy kuchenną.

Radox Nova Horizontal

Radox Nova Flat

Następnym produktem kolekcji jest grzejnik Nova Flat. Do jego produkcji wykorzystujemy dokładnie te same panele co w grzejniku Nova, następnie na gotowy grzejnik nakładana jest gładka płyta czołowa. Dzięki temu zabiegowi otrzymujemy nowy design płaskiej płyty, idealny dla nowoczesnych wnętrz. Grzejnik Radox Nova Flat występuje w wersji pionowej (Nova Flat) oraz poziomej (Nova Flat Horizontal).

Radox Nova Flat

Relingi do grzejników Nova

Do grzejników z serii Nova możliwy jest montaż relingu. Jest to funkcjonalny dodatek, polecany w przypadku stosowania grzejników Nova w łazience. Reling może więc posłużyć za wieszak na mokry ręcznik lub jako designerski dodatek. Produkt wykonany jest ze stali lakierowanej na kolory RAL lub ze stali nierdzewnej polerowanej bądź szlifowanej. Reling może tworzyć ciekawą kompozycje z oprawą łazienki np. chromowanymi elementami armatury łazienkowej. Można wybrać reling pełny, który z dwóch stron otacza grzejnik, bądź 3/4, którego długość będzie stanowiła ponad połowę szerokości grzejnika.

Reling pełny i reling 3/4

Radox Nova Glass Motyw

Poza grzejnikiem Nova i Nova Flat w ofercie mamy grzejnik Nova Glass. Na grzejnik Nova nakładane jest wysokiej jakości szkło, które może być udekorowane motywem graficznym. Motyw może pochodzić z naszej kolekcji Nova Glass Motyw lub mogą Państwo dostarczyć nam własne zdjęcie, napis, grafikę, która pojawi się na płycie grzejnika. Szklana płyta świetnie pasuje do przeszklonych pomieszczeń, grzejnik polecany dla pomieszczeń biurowych, świetnie odnajdzie się też w salonie, gabinecie czy sypialni. Możliwość nałożenia na płytę własnego motywu daje nieskończone możliwości aranżacji.

Radox Nova Glass Motyw

Radox Mirror

Ostatnim rozwiązaniem jakie oferuje kolekcja Nova, jest grzejnik Nova Mirror. Panele grzejnika zostają pokryte lustrzaną płytą, tworząc grzejnik z lustrem. Lustro pokrywa całą powierzchnie grzejnika, idealnie łącząc lustro z funkcją ogrzewania. Jest to doskonałe rozwiązanie dla małej łazienki, sypialni czy przedpokoju.

Radox Nova Mirror

NAJWIĘKSZY WYBÓR GRZEJNIKÓW DEKORACYJNYCH W POLSCE

Obserwuj nas