aggrzejniki logo
22 397 43 92

INFOLINIA 9-18

Nowoczesny grzejnik z wieszakami do przedpokoju — czy warto?

Tuesday, February 1, 2022

Grzejnik do przedpokoju to dla wielu osób przysłowiowe zło konieczne. Okazuje się jednak, że obecne na rynku kaloryfery dekoracyjne mogą sprawić, że ten element wystroju wnętrza będzie nie tylko ładny, ale również funkcjonalny. Wystarczy wybrać nowoczesny grzejnik z wieszakami do przedpokoju, a korzystanie z tego miejsca stanie się o wiele wygodniejsze. Taki kaloryfer będzie bowiem nie tylko wieszakiem na kurtki, ale również suszarką, która sprawdzi się, kiedy domownicy na swej drodze spotkają deszcz.


Z artykułu dowiesz się:

  1. Dlaczego warto wybrać do grzejnik z wieszakiem do przedpokoju?
  2. Jakie funkcje może spełniać grzejnik z wieszakami do przedpokoju?
  3. Które grzejniki do przedpokoju wybrać?

Dostępne na rynku grzejniki do przedpokoju są dostępne w bogatej ofercie wzorów, kolorów, a także rozmiarów, dzięki czemu z powodzeniem można dopasować je do pozostałej aranżacji. Jeżeli właściciel domu dobierze do niego odpowiednie akcesoria, stanie się nie tylko elementem grzewczym, ale także funkcjonalną suszarką na wilgotne kurtki i płaszcze. Tego typu rozwiązanie doskonale sprawdza się w czasie opadów deszczu lub śniegu. Możliwość powieszenia wilgotnej odzieży wierzchniej na ciepłym grzejniku spowoduje, że następnego dnia będzie można bez obaw ponownie założyć płaszcz.

Grzejniki z wieszakami Radox Kolona

Dlaczego warto wybrać do grzejnik z wieszakiem do przedpokoju?

Grzejnik do przedpokoju, który wyposażono w wieszak to doskonałe rozwiązanie do każdego domu. Kaloryfer staje się bowiem nie tylko urządzeniem grzewczym, ale również funkcjonalnym dodatkiem. Można na nim suszyć mokre ubrania, szczególnie odzienie wierzchnie. Kiedy podczas deszczu stanie się mokre, nie trzeba zajmować suszarki w łazience. Wystarczy powiesić je na grzejniku z wieszakiem w przedpokoju, a do kolejnego wyjścia z pewnością będzie suche.

Kaloryfery, które dodatkowo wyposażono w wieszaki można z powodzeniem dopasować do potrzeb rodziny. Wystarczy wybrać model, w którym od razu zamontowane są wieszaki lub taki, do którego bez problemu dokupimy taki element, a mokre ubrania wierzchnie nie będą sprawiały już problemu.

Jakie funkcje może spełniać grzejnik z wieszakami w przedpokoju?

Decydując się na grzejnik z wieszakami do przedpokoju możesz stworzyć niepowtarzalną przestrzeń. Z jednej strony będzie to niezwykle funkcjonalny przedpokój, a z drugiej dekoracyjna przestrzeń, którą podziwiać będzie każda osoba, jaka Cię odpowiedzi.

Producenci tego typu rozwiązań pomyśleli o wszystkim. Na rynku można dostać praktyczne kaloryfery, których budowa sprawia, że są także niezwykle dekoracyjne. Wystarczy wybrać, np. kaloryfer do przedpokoju, który zbudowany jest na bazie ażurowej kratki, do której zamocowano cztery wieszaki. Całość będzie niezwykle delikatna, co sprawi, że również wnętrze, w którym znajdzie się taki model, nabierze lekkości.

Które grzejniki do przedpokoju wybrać?

Spodobał Ci się pomysł montażu grzejnika do przedpokoju, który wyposażono w dodatkowe wieszaki? Czas zapoznać się z bogatą ofertą rynkową.

Jednym ze świeższych modeli, które przypadły go gustu użytkownikom, jest Terma — inaczej nazywany grzejnikiem pająkiem. Jest to projekt, który od pierwszych chwil przyciąga wzrok potencjalnego użytkownika. Ten grzejnik do przedpokoju doskonale wpisuje się w artystyczne, loftowe i niezwykle przestronne wnętrza. Model ten w całości wykonano z miedzi, którą uzupełniono niezwykle praktycznymi wieszakami wykonanymi z drewna. Model ten zasilany może być wodą lub wodą i prądem. Jego maksymalne ciśnienie robocze  wynosi 1,0 Pa, a dopuszczalna temperatura pracy może sięgać nawet 95°C.

Kolejnym modelem godnym uwagi jest grzejnik dekoracyjny Tubo, który wyprodukowany został przez Radeco. Wspomniany kaloryfer składa się z pionowych profili grzewczych, które mają okrągły przekrój. Mają one stosunkowo masywną formę. Dzięki temu, że ułożono jest na różnych wysokościach, całość staje się subtelna i przyciągająca wzrok. Ten grzejnik do przedpokoju także posiada dyskretne wieszaki, które umożliwiają użytkownikom bezproblemowe wieszanie okryć wierzchnich. Powłoka galwaniczna, którym został pokryty wspomniany model sprawia, że grzejnik staje się nie tylko uniwersalny, ale również elegancki i ponadczasowy.

Grzejnik Dekoracyjny Tubo z wieszakami

Ostatnim z modeli, który także zasługuje na uznanie, jest grzejnik dekoracyjny do przedpokoju stworzony przez włoską markę Irsap. Tratto, bo o nim mowa jest kaloryferem zupełnie innym, niż jego poprzednicy. Model ten wykonano z płyty grzewczej, dzięki czemu cechuje go jednolita i całkowicie gładka powierzchnia. W tym wypadku uwagę przyciąga półka, którą stworzono wyginając u góry płytę grzewczą. Jest to doskonałe miejsce na przechowywanie czapek i szalików, na które w przedpokoju zawsze brakuje miejsca. Choć ten grzejnik do przedpokoju nie posiada wieszaków, warto rozważyć jego montaż. Ciekawe dla użytkowników może być także to, że na rynku dostępne są dwa modele kaloryfera Tratto — podstawowy oraz taki, którego brzegi wzbogacono światłem.

Grzejnik dekoracyjny Irsap Tratto
Grzejnik Dekoracyjny Irsap Tratto

Podsumowując — grzejnik do przedpokoju jest niezwykle przydatny. Jeżeli dodatkowo wybierzesz model z wieszakami lub półką, uda Ci się stworzyć efektowne i funkcjonalne wnętrze. Warto zatem rozważyć instalację nietypowego kaloryfera w miejscu, które zaprasza do dalszej części domu. Jeżeli już w przedsionku będzie przyjemnie ciepło, goście z pewnością poczują klimat domu.