aggrzejniki logo
22 397 43 92

INFOLINIA 9-18

Grzejniki pokojowe

Thursday, July 16, 2020

Design do pokoju, salonu, gabinetu lub biura

Z roku na rok tradycyjne grzejniki żeliwne odchodzą do lamusa, na ich miejsce pojawiają się grzejniki aluminiowe, lekkie, wykonane z miękkiego metalu. Jednak trzeba pamiętać, że materiał jakim jest aluminium nie należy do najtrwalszych, co naraża grzejnik na uszkodzenia mechaniczne. Dlatego właśnie jako lider sprzedaży grzejników dekoracyjnych, przygotowaliśmy bogatą kolekcję grzejników wykonanych ze stali oraz stali nierdzewnej, zapewniając tym samym najwyższą jakość wykończenia, trwałość oraz ekskluzywne wzornictwo.

Szeroka oferta produktów

Nasze grzejniki pokojowe, poprzez różnorodność wymiarów zapewniają pełną swobodę w doborze grzejnika do różnych powierzchni i aranżacji.

Mając świadomość jak ważne jest zapewnienie komfortu cieplnego w pokoju, sypialni, salonie czy nawet w biurze, gdzie często wykorzystywane są nasze grzejniki pokojowe z kolekcji Radox Sheer, ofertę wzbogacamy też o grzejniki dodatkowo wzmacniane. Wzmocnienie polega na dodaniu dodatkowego elementu z tyłu grzejnika co nie wpływa w żaden sposób na jego estetykę, a pozwala otrzymać grzejnik tego samego rozmiaru o większej mocy, takiej która dostatecznie ogrzeje pomieszczenie.

Z oferty grzejników pokojowych, warto wyróżnić kilka produktów.

  1. Grzejnik pionowy – Radox Big Tube, dostępny również w wersji poziomej, grzejnik składa się z okrągłych elementów o średnicy 88,9mm, które przypominają tuby.
  2. Grzejnik poziomy – Radox Multicolona / Multicolona Square – grzejnik o bardzo dużej mocy grzewczej, może składać się ze smukłych, delikatnie zaokrąglonych elementów (Multicolona) lub postawnych, prostokątnych (Multicolona Square). Ogromny zakres wysokości oraz szerokości.
  3. Grzejnik płytowy – Radox Sheer Flat – na panelach grzejnika Sheer została położona płaska płyta czołowa o czystej formie dostępna w ponad 200 kolorach z palety RAL. Może wtopić się w otoczenie bądź wyróżniać ponad wszystko.
  4. Grzejniki z lustrem – Radox Vertica Mirror – lustro między smukłymi, pionowymi elementami o profilu D lub Radox Miraj – lustro między okrągłymi elementami pionowymi.
Radox Big Tube
Radox Multicolona
Radox Sheer Flat
Radox Vertica Mirror
Radox Miraj