aggrzejniki logo
22 397 43 92

INFOLINIA 9-18

Grzejniki dekoracyjne Zehnder

Thursday, July 15, 2021

Co w nich urzeka? Czy inne modele są w stanie im dorównać?

Z artykułu dowiesz się:

  • jakie rodzaje grzejników proponuje firma Zehnder?
  • dlaczego kaloryfery Zehnder są tak wyjątkowe?
  • czy na rynku istnieje kaloryfer, który jest w stanie dorównać grzejnikom dekoracyjnym Zehnder?

Wybierając grzejnik do swojego domu, bez względu czy będzie to nowy budynek, czy remontowany, warto zapoznać się z ofertą rynkową, która nie ma co ukrywać, jest niezwykle bogata. Który zatem model kaloryfera powinniśmy wybrać, aby był nie tylko funkcjonalny, ale również elegancki i dekoracyjny? Mając na uwadze, że wielu z Was ma z tym problem, dziś chcemy przedstawić kaloryfer, który ostatnimi czasy robi furorę w świecie ogrzewania. Niemiecka firma Zehnder stworzyła produkt, któremu ciężko dorównać. Co warto o nim wiedzieć?

Niemiecki producent rozwiązań grzewczych, firma Zehnder istnieje na rynku od kilkudziesięciu lat. W tym czasie zdołała stworzyć kilka modeli, które od razu przypadły do gustu użytkownikom. Grzejniki dekoracyjne tej firmy występują na rynku w kilku ciekawych wersjach, które pozwalają dopasować je do różnych pomieszczeń. Co więcej, na każdym kroku podkreśla się, że są niezwykle funkcjonalne. Na co zatem warto jeszcze powinniście zwrócić uwagę zanim dokonacie ostatecznego wyboru?

Jakie rodzaje grzejników proponuje firma Zehnder?

Szukając wydajnych, funkcjonalnych i opartych na nowej technologii grzejników, warto przyjrzeć się ofercie marki Zehnder. Producent oferuje kilka rodzajów grzejników, które sprawdzą się w każdym domu:

  • grzejniki łazienkowe
  • kaloryfery pokojowe
  • grzejniki dopasowane do instalacji niskotemperaturowych
  • grzejniki „na wymianę”
  • grzejniki na wymiar
  • kaloryfery elektryczne
  • kaloryfery kanałowe i konwektorowe.

Dlaczego kaloryfery Zehnder są tak wyjątkowe?

Każdy kaloryfer powinien zapewniać użytkownikowi odpowiednie warunki cieplne, a przede wszystkim być bezpieczny i funkcjonalny. Jeśli dodatkowo jest wygodny i dekoracyjny, można rzec, że jest produktem idealnym.

Grzejniki, które montuje się obecnie w domach mają dość trudne zadanie do spełnienia. Wymaga się bowiem od nich nie tylko wysokiej wydajności cieplnej, ale także tego, aby zapewniały jak najlepszą jakość powietrza i przede wszystkim spełniały wymogi higieniczne. Wszystko za sprawą zwiększonej świadomości użytkowników, a także ciągle pojawiających się alergii, które z pewnością osobom chorującym utrudniają życie.

Mając to wszystko na uwadze, firma Zehnder stworzyła produkty oparte o nowoczesną technologię. Dzięki temu oferowane przez nią kaloryfery wyróżniają się na rynku nie tylko ciekawym designem, ale również rozwiązaniami, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Decydując się na jeden z oferowanych modeli, użytkownik może liczyć na czyste powietrze o optymalnej temperaturze oraz maksimum higieny. Każdy produkt posiada stosowne certyfikaty i atesty potwierdzające jego wyjątkowość, funkcjonalność i bezpieczeństwo.

Łagodne promieniowanie grzejnika to klucz do sukcesu

Decydując się na jeden z grzejników dekoracyjnych Zehnder musisz wiedzieć, że producent zastosował w nim delikatne promieniowanie cieplne, które można porównać do promieni słonecznych. Oznacza to, że inaczej niż przy ogrzewaniu konwekcyjnym, kaloryfer nie nagrzewa powietrza, a napotkane na drodze przedmioty. Rozwiązanie to sprawia, że zawsze czujesz przyjemne ciepło, a co więcej, w powietrzu nie unoszą się cząsteczki zanieczyszczeń. Dzięki temu Twoje samopoczucie jest bardziej komfortowe, niż przy tradycyjnych rozwiązaniach.

Gładka powierzchnia pozwala zachować higienę

Kolejnym atutem grzejników Zehnder, który w szczególności pokochali alergicy, jest idealnie gładka powierzchnia produktu, która zapewnia zachowanie 100% higieny. Gładka powierzchnia kaloryferów opiera się kurzowi, który na nich nie osiada. Co więcej każdy produkt został pokryty specjalną powłoką lakierniczą, która jest wolna od metali ciężkich i rozpuszczalników, dzięki czemu nie obciąża zdrowia domowników. Aby zapewnić użytkownikom możliwość zachowania porządku, producent oferuje specjalnie zaprojektowaną szczotkę wykonaną z jagnięcej sierści, która znacznie ułatwi czyszczenie wybranego kaloryfera. Jak zatem widać, można pomyśleć, że grzejniki Zehnder to produkty idealne. Czy zatem istnieją inne modele, które są w stanie im dorównać? Okazuje się, że tak.

Czy na rynku istnieje kaloryfer, który jest w stanie dorównać grzejnikom dekoracyjnym Zehnder?

Skoro kaloryfery marki Zehnder są tak wyjątkowe, wiele osób myśli, że nie ma lepszego rozwiązania. Okazuje się, że producenci innych modeli także nie pozostają w tyle. Przykładem na to może być marka IRSAP, która swoim Klientom oferuje model TESI. Dlaczego on również jest wyjątkowy, że warto porównać go z grzejnikami Zehnder?

Irsap Tesi 2

Grzejniki TESI to rozwiązanie dla osób, którym zależy na unikalnym wzornictwie, wysokiej jakości produktu  i atrakcyjnej cenie kaloryferów. Zestawiając ze sobą te dwie marki nie da się nie zauważyć, że grzejnik TESI od IRSAP ma podobną jakość do produktów Zehnder, jednak w dużej mierze jest od nich tańszy. Oznacza to, że użytkownik może mieć wysokiej jakości kaloryfer, który nie tylko będzie zdobił jego wnętrze i dawał przyjemne ciepło, ale także nie zrujnuje jego portfela. To ostatnie jest niezwykle ważne, kiedy buduje się lub remontuje dom.

Zdajemy sobie sprawę, że ilość grzejników dostępnych na rynku może przyprawić wiele osób o zawrót głowy. Jeżeli zatem macie problem z doborem odpowiednich rozwiązań, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy nie tylko porównają dla Was wybrane modele, ale także dobiorą najlepsze rozwiązania.

Grzejniki marki Zehnder oraz Irsap są dostępne w naszym sklepie internetowym.