aggrzejniki logo
22 397 43 92

INFOLINIA 9-18

Grzejniki dekoracyjne pokojowe czarne.

Wednesday, September 16, 2020

Grzejniki dekoracyjne pokojowe czarne – jakie wybrać.

W ostatnich czasach niezwykle popularne stały się czarne pokojowe grzejniki dekoracyjne, ponadczasowa czerń idealnie komponuje się z często używanymi dodatkami w tym kolorze w naszych mieszkaniach. Czarny grzejnik dekoracyjny w pokoju czy salonie stanie się ciekawym i zwracającym uwagę elementem naszego wystroju.

Popyt na czarne grzejniki pokojowe spowodował to, że producenci wyszli naprzeciw naszym oczekiwaniom i proponują grzejniki dekoracyjne w różnych wersjach popularnej czerni. Najczęściej wybierany czarny lakier w zastosowaniu grzejników pokojowych to textura black – lakier czarny z chropowata powierzchnią, czarny matowy, bądź czarny z drobinkami metalicznymi.

Najciekawsze modele wśród grzejników pokojowych, które występują  w różnych wariantach czerni to m.in. minimalistyczne modele takie jak  Nova i Nova Flat od Radox.

Bardziej wyszukane formy grzejnika pokojowego to modele firmy Radox takie, jak Vertica D a dla większego zapotrzebowania cieplnego grzejnik Vertica DBI oraz Tosca, które doskonale nadają się do większych powierzchni.

Kolejny bardzo uniwersalny pod względem designu czarny grzejnik do salonu czy sypialni to propozycja firmy Irsap. Mowa tu o stylizowanym grzejniku Tesi, który możemy zastosować do wnętrz o rozmaitym charakterze począwszy od nowoczesnych, poprzez industrialne dochodząc do wykorzystania grzejnika Tesi w typowo retro aranżacjach.

NAJWIĘKSZY WYBÓR GRZEJNIKÓW DEKORACYJNYCH W POLSCE

Obserwuj nas