aggrzejniki logo
22 397 43 92

INFOLINIA 9-18

Grzejniki dekoracyjne Irsap Tesi

Thursday, September 17, 2020

Grzejniki dekoracyjne Irsap Tesi – najpopularniejsze grzejniki stylizowane na rynku.

Stylizowane grzejniki dekoracyjne Tesi to wszechstronny produkt do wielu aranżacji.

Tesi to dekoracyjny grzejnik o uniwersalnym zastosowaniu – odnajdzie się we wnętrzach retro w związku z jego podobieństwem do żeliwnych grzejników żeberkowych, grzejnik dekoracyjny Irsap Tesi to również alternatywa dla popularnych w ostatnich czasach aranżacji loftowych, tutaj producent dedykuje specjalne wykończenie lakierem bezbarwnym, ukazujące obróbkę spawów i szlifowań stali.

Grzejnik dekoracyjny Irsap Tesi to również dokonały model do nowoczesnych wnętrz, duże możliwości kolorystyczne dopasują grzejnik do dominującego koloru w salonie czy pokoju, bądź przeciwnie ponadczasowa biel usytuuje nasz grzejnik w drugim planie nie ujmując mu wdzięku.

Zalety grzejnika dekoracyjnego Irsap Tesi – uniwersalność zastosowania w wielu stylach, o których pisaliśmy to wielki atut. Jednakże najważniejszą zaletą tego grzejnika jest olbrzymia mnogość wymiarów począwszy od wysokości i szerokości a kończąc na głębokości, co daje nam wielkie możliwości wykorzystania np. wąskich ścianek, które nie mogą być wykorzystane na inny cel z racji np. małej szerokości.

Katalog Irsap Tesi: https://artykulygrzewcze.pl/files/katalogi/Irsap_Tesi_Broszura.pdf

NAJWIĘKSZY WYBÓR GRZEJNIKÓW DEKORACYJNYCH W POLSCE

Obserwuj nas