aggrzejniki logo
22 397 43 92

INFOLINIA 9-18

bez wentylatora (1)
category_banner

0 - 1 z 1 produktów

Klient, który zdecyduje się na zainwestowanie w grzejnik kanałowy, będzie miał do dyspozycji bogatą paletę korzyści. Jedną z nich jest na pewno skuteczność grzewcza, czyli to, co najbardziej powinno zainteresować kupującego. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii cały kaloryfer zostaje zamontowany w podłodze i stamtąd rozprowadza odpowiednio ciepłe powietrze. Nie zabiera zatem dodatkowej przestrzeni w domu. Ponadto po dostosowaniu temperatury do potrzeb domowników, klient może cieszyć się pełnym komfortem i dobrym samopoczuciem.

Nie można zapomnieć również o tym, że ogrzewanie kanałowe bez wentylatora zapewnia dodatkową oszczędność zarówno energii, jak i wody. System grzewczy zostaje zmaksymalizowany do tego stopnia, że optymalizuje pracę urządzenia i nie naraża na dodatkowe koszty. Dochodzi też do bardzo małej bezwładności cieplnej. Jeden i to nawet niezbyt duży grzejnik podłogowy jest w stanie zapewnić ciepło w wybranym pomieszczeniu w stosunkowo krótkim czasie. Najważniejsze jest to, aby mieć zainstalowaną w budynku wodną instalację centralnego ogrzewania.

Urządzenie grzewcze objęte jest 10-letnią gwarancją fabryczną. Niezawodność tej formy ogrzewania sprawia, że bardzo chętnie wykorzystywana jest nie tylko w domowej łazience, salonie, sypialni czy w kuchni. Grzejnik bez wentylatora będzie też perfekcyjnym rozwiązaniem w firmach — biurowcach, salonach samochodowych, lokalach gastronomicznych, hotelach czy nawet w instytucjach publicznych. Duże znaczenie będzie odgrywać przede wszystkim styl, w jakim zaprojektowano wnętrze, gdzie ma znaleźć się ten grzejnik. Najczęściej sprawdza się w bardzo nowoczesnych, minimalistycznych aranżacjach. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby umieścić go w domach zaprojektowanych w stylu klasycznym bądź też retro. Wystarczy po prostu wybrać taką kratkę, która będzie pasować do danego pomieszczenia.

Wyjątkowy design kaloryferów kanałowych tkwi przede wszystkim w ich obudowie oraz specjalnej kratce, przez którą przedostaje się ciepłe powietrze. W końcu to jedyny element grzejnika, który tak naprawdę jest widoczny. W ofercie sklepu można znaleźć obszerny wybór kratek, różniących się zarówno szerokością, długością, jak i wykorzystanym materiałem oraz kolorem. Dużą popularnością cieszą się modele wykonane z drewna — z buku, dębu czy jesionu, ale też z aluminium, które mogą zostać polakierowane na jeden z 220 dostępnych kolorów. W ten sposób dobranie kratki do stylu i barw dominujących w wybranym pomieszczeniu staje się znacznie łatwiejsze.

Ogrzewanie kanałowe jest niezawodnym rozwiązaniem w pokojach charakteryzujących się niskimi parametrami grzewczymi oraz dużą liczbą okien i witryn, jak ma to miejsce w zimowych ogrodach czy chociażby salonach samochodowych. Bez trudu każdy może wybrać model o wymarzonym designie oraz wielkości. Wysokiej jakości tworzywa wykorzystywane do jego produkcji sprawiają, że dzięki niemu każde pomieszczenie nabiera jeszcze więcej stylu i luksusowego charakteru. Zapewnia przy tym bezpieczeństwo i niezawodną formę ogrzewania na wiele lat.

NAJWIĘKSZY WYBÓR GRZEJNIKÓW DEKORACYJNYCH W POLSCE

Obserwuj nas