aggrzejniki logo
22 397 43 92

INFOLINIA 9-18

aluminiowe (0)
category_banner

0 - 0 z 0 produktów

Brak produktów!

Zmień kryteria wyszukiwania i spróbuj ponownie. Jeśli nadal nie znajdziesz niczego istotnego, odwiedź stronę główną i wypróbuj niektóre z naszych bestsellerów!

Na urządzanie własnych wnętrz przeznacza się wiele czasu. Wybór odpowiedniej tapety do pokoju dziecięcego, parkiet czy panele w salonie, jakie kafelki położyć w łazience czy jaka powinna być ogólna kolorystyka. Sporo pracy, która daje równie dużo satysfakcji. Wszak w urządzonej przestrzeni możemy spędzić sporą część naszego życia i warto, żeby wprowadzała pozytywny nastrój. Do całego szeregu decyzji trzeba jeszcze dodać kwestię ogrzewania, a konkretnie rodzaj grzejników rozprowadzających ciepło w przysłowiowych czterech kątach. Wykończenie mieszkania czy też domu może pochłonąć sporo środków finansowych, dlatego też, jeżeli interesuje nas optymalizacja budżetu, to dobrym rozwiązaniem może być inwestycja w klasyczne grzejniki aluminiowe. W naszym katalogu każda zainteresowana osoba znajdzie propozycję dopasowaną do swoich potrzeb i wymagań.

Kaloryfery tego rodzaju posiadają szereg zalet, które należy tu wymienić. Wysokiej jakości materiał, z którego zostały wykonane jest odporny na korozję. Dzięki temu przez długie lata powłoki zewnętrzne pozostają nienaruszone. Jest to szczególnie ważna cecha w przypadku łazienek i kuchni, gdzie ze względu na przeznaczenie pomieszczenia mamy do czynienia z wysoką wilgotnością powietrza. Grzejnik ma charakter uniwersalny i może zostać zamontowany zarówno do instalacji otwartej, jak i zamkniętej.

Sam montaż jest banalnie prosty i poradzi sobie z nim nawet laik, który posiada minimalne doświadczenie w temacie artykułów grzewczych. Dodatkowo kaloryfery z uwagi na wykorzystany materiał w trakcie produkcji są niezwykle lekkie, co ułatwia ich przenoszenie w dowolne miejsce. Oprócz tego doskonale przewodzą ciepło. W praktyce oznacza to, że w bardzo krótkim czasie od momentu włączenia zapewniają użytkownikowi idealną temperaturę. Grzejniki aluminiowe charakteryzują się również obniżonym zapotrzebowaniem energetycznym. Dzięki temu w sposób znaczący można oszczędzić w trakcie trwania sezonu grzewczego.

Ciekawą propozycją znajdującą się w naszym katalogu jest model Alukal Eko Line od firmy Alukal Radiators. Jego klasyczne wzornictwo korzysta z najlepszych rozwiązań stylistycznych wypracowanych przez lata. Wysoka wydajność i moc grzewcza gwarantują równomierne rozprowadzenie ciepła po całym pomieszczeniu. Poprzez swoją budowę daje również wiele możliwości aranżacyjnych podczas planowania wystroju wnętrza.

Grzejniki tego typu z uwagi na swoją modułową konstrukcję z łatwością dopasowują się do posiadanej przez użytkownika przestrzeni. Jeżeli nie wiemy, jaki kaloryfer sprawdzi się w naszych warunkach, to dobrym pomysłem jest skorzystanie z pomocy doświadczonego specjalisty od systemów grzewczych. Dzięki swojej wiedzy i informacjom takim jak: powierzchnia do ogrzania, typ budownictwa, rodzaj instalacji grzewczej, typ pomieszczenia czy fakt ocieplenia budynku będzie w stanie doradzić kupno odpowiedniego modelu. W naszej ofercie znaleźć można grzejniki aluminiowe od uznanej na rynku systemów grzewczych firmy Alukal Radiators. Prowadzone przez lata badania i ulepszanie procesów technologicznych gwarantują wysoką jakość produktu i jego wydłużoną żywotność.